В Калинівській громаді Хмільницького району декомунізували пам’ятник

В Калинівській громаді Хмільницького району декомунізували пам’ятник

Ще на один символ радянської влади стало менше у Калинівській громаді. Про це написали на сторінці Калинівської міської ради в соцмережі. Йдеться про пам’ятник загиблим в роки Другої світової війни землякам.

  • Днями у Писарівці замінили п’ятипроменеву зірку на пам’ятнику загиблим в роки Другої світової війни землякам на тризуб,йдеться в повідомленні.

За словами виконуючого обов’язки старости Писарівського старостинського округу Івана Балка, тризуб виготовив місцевий майстер Юрій Ференець, який також допоміг встановити символ української влади на пам’ятнику.

У Калинівській міській раді зазначають, що навесні роботи з реставрації пам’ятника загиблим землякам продовжать, щоб повністю позбутися символів старої проросійської влади.

Місцеві жителі схвалюють дії старости Писарівки, підтримуючи його коментарями. Інші коментатори радять на цьому не зупинятися, і пропонують зняти “п’ятикутні совєцькі зірки з колон на вході до приміщення соцзахисту, яке знаходиться у самому центрі Калинівки. Час остаточно позбутися символів тоталітарного комуністичного минулого і цій будівлі, бо хоч вони і забілені вапном, але їх дуже добре видно”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *