В Історичному музеї Хмільника триває виставка картин переселенки з Херсону

В Історичному музеї Хмільника триває виставка картин переселенки з Херсону

В комунальному закладі “Історичний музей міста Хмільника” триває виставка картин переселенки з Херсону. Про це інформують на сторінці музею в соціальній мережі Facebook. Хмільничани та гості нашого міста виставку зможуть оглянути до 5 серпня.

Ведецька Катерина Антонівна народилась у Херсоні. З дитинства була творчою та креативною, а тепер свою творчість дарує хмільничанам, які прихистили її у такий нелегкий для країни період.

Майстриня навчалась у балетній студії та художній школі. Закінчила технікум. Також працювала кондитером-оформлювачем і тривалий час була підприємцем. Вона мама трьох діток.

Пані Катерина мріяла про власну кав’ярню. Розповіла, що якось знайома принесла їй картини для вишивання,  і відтоді у неї з’явилось нове натхнення. А тепер вона має ще одну мету – свої вишиті картини розмістити на стінах омріяного кафе.

  • Тепер мої картини готові і я продовжую працювати далі. Мрію, що скоро війна закінчиться, і коли дорогі моєму серцю люди повертатимуться додому, я даруватиму їм по картині, – поділилася Катерина Антонівна.

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *