В Хмільнику ухвалили рішення про встановлення вартості проїзду на міських маршрутах

В Хмільнику ухвалили рішення про встановлення вартості проїзду на міських маршрутах

Вчора на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради ухвалено рішення про встановлення вартості проїзду на міських маршрутах загального користування №1,№2,№3,№4,№5 в режимі маршрутного таксі в місті Хмільнику.

Попередньо виконком розглянув заяви перевізників та їхні розрахунки тарифів на перевезення, врахував економічно-обґрунтовані розрахунки, що опрацьовані управлінням агроекономічного розвитку та євроінтеграції міської ради, а також критичну ситуацію у зв’язку з різким підвищенням цін на пальне та паливно-мастильні матеріали в умовах воєнного стану.

А тому було вирішено:

  • встановити вартість проїзду на міських маршрутах  в розмірі 12 гривень.
  • для дітей шкільного віку до 14 років в дні шкільних занять – у розмірі 6,00 грн.
  • проїзд пільгових категорій громадян залишається безкоштовним на маршруті №1А, а також можливий пільговий проїзд 1 пасажира/пасажирки (1 пільгове місце) в кожному автобусі на інших міських маршрутах.

Також виконком зобов’язав перевізників забезпечувати належний санітарно-технічний стан усіх транспортних засобів, дотримуватися графіків руху, і посилити контроль за культурною поведінкою водіїв.

Нагадаємо, на початку травня ми повідомляли про те, що перевізники запропонували свою ціну за перевезення громадян. А впродовж 26 травня – 08 червня у громаді тривали електронні консультації щодо проєкту рішення «Про встановлення вартості проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у м.Хмільнику».

Перевізники просили підвищити ціни на проїзд до 19 гривень

До слова, у місті Вінниці з 18 червня діятимуть нові ціни за перевезення. Ціна на проїзд у міських маршрутках становитиме 15 грн.

Ілюстративне фото для привернення уваги – Рівне медіа.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *