В Хмільнику тривають роботи зливової каналізації в центрі міста

В Хмільнику тривають роботи зливової каналізації в центрі міста

Нарешті в місті Хмільнику, по проспекту Свободи, розпочалися роботи зі зливової (дощової) каналізації. Усім хмільничанам відома проблема, коли під час сильних дощів та злив зливова система міста (в центральній частині) не справлялася з великою кількістю води, через що люди та автомобілі прямо таки “потопали” у калюжах, що утворювались.

27 квітня цього року рішенням 10 сесії Хмільницької міської ради 8 скликання було внесено зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Хмільницької міської територіальної громади на 2019-2021 роки “Капітальний ремонт зливової каналізації по проспекту Свободи в місті Хмільнику Вінницької області (з виготовленням ПКД і проведенням її експертизи)”.

У Хмільницькій міській раді повідомили, що  на будівельному об’єкті працюють фахівці ФОП Оленич В.І., який є переможцем відкритих торгів на майданчику «Прозорро».

  • Центральна частина проспекту Свободи – одна з ключових транспортних артерій міста. За проєктом мають прокласти 258 метрів труб, влаштувати 6 колодязів та 4 дощоприйльмальних колодязів. І проблема, яка роками не вирішувалася, тепер буде вирішена!, – сказав міський голова Микола Юрчишин.

Наразі на місці ремонту проводяться земляні роботи, – повідомляють у міській раді. Викопано траншеї, проведено ущільнення ґрунту та установлено відповідні кріплення. Проводиться улаштування трубопроводів.

Наступними планується встановити дощоприймальні колодязі. А потім, по завершенні робіт,  відновлять покриття асфальту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на сайті міської ради хмільничанин розмістив петицію з проханням ремонту або модернізації систем водовідведення у центрі міста. Петиція була створена 30 травня цього року. Серед 100 необхідних для розгляду міськрадою голосів за цю петицію проголосували всього 21 особа.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Фото – офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *