В Хмільнику та районі школярів відправили на дострокові канікули: нові правила уряду через зростання захворюваності на COVID-19

В Хмільнику та районі школярів відправили на дострокові канікули: нові правила уряду через зростання захворюваності на COVID-19

З 15 жовтня школярів міста Хмільника відправили на дострокові канікули.  У Хмільницькому районі 22 школи на канікулах будуть із 15 жовтня, а сім районних шкіл підуть на канікули з 21 жовтня. Для всіх школярів канікули триватимуть до 30 жовтня.

Натомість 13 жовтня відбулося засідання Кабінету Міністрів, на якому було вирішено продовжити дію адаптивного карантину в Україні до кінця 2020 року, – пише сайт Українська правда.

На думку прем’єра Дениса Шмигаля, це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Поки що це найбільш дієвий механізм від посилення коронавірусу.

в рамках адаптивного карантину, Кабмін пропонує прийняти певні нововведення. Зокрема, змінюється правило щодо дозволеної кількості людей при масових зібраннях:

  • У “зеленій” зоні пропонується дозволити масові заходи у кількості не більше 50 людей;
  • У “жовтій зоні” – не більше 30 людей;
  • У “помаранчевій” зоні – не більше 20 людей.

При цьому по всій території країни діють правила дотримання умов соціальної дистанції у 1,5 м та маскового режиму.

На території регіонів з відповідними обмеженнями дозволяється проведення спортивних заходів, але без глядачів, крім міжнародних змагань, за окремим погодженням з МОЗ.

Крім того, міністр охорони здоров’я Максим Степанов додав, що в Україні по-новому будуть визначати “червоні” зони. Зокрема, якщо захворюваність протягом 14 днів становить більш ніж 320 на 100 тисяч населення.

Також уряд обмежив роботу ресторанів. Так, з 22:00 до 7:00 робота закладів дозволена лише для доставки та на винос.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *