В Хмільнику створили нову громадську організацію

В Хмільнику створили нову громадську організацію

В Хмільнику створили нову громадську організацію, члени якої опікуються бездомними тваринами і влаштовують пошуки домашніх улюбленців які втекли з дому або загубилися. Громадська організація називається «Планета добра». В  Інтернет мережі Facebook є сторінка організації, через яку повідомляють хмільничанам про зниклих тварин, розповідають про свою діяльність і виконану роботу. Крім того, члени організації збирають кошти на стерилізацію і утримання котиків і песиків, їхнє лікування. Шукають нових господарів для пухнастиків і розміщають фото щасливців, які знайшли собі вірних друзів.

На сторінці громадської організації «Планета добра» у Facebook написано: «Вітаю учасників групи “Громадська організація “ПЛАНЕТА ДОБРА”! Метою нашої організації є захист тварин від жорстокого поводження, охорона навколишнього природного середовища, а також сприяння гуманізації суспільства. Шлях створення ГО “ПЛАНЕТА ДОБРА” розпочався із допомоги безпритульним тваринам та об’єднав людей, для яких щоденні добрі вчинки – не звичайна рутинна робота. Це їх стиль життя, світогляд, звичка,а також мрія і сенс змінити світ на краще. Ми займаємося регулюванням кількості безпритульних тварин, лікуванням та стерилізацією, тимчасовим утриманням і пошуком нових власників. І це лише початок, адже попереду багато роботи! Для реалізації поставленної мети, ми прагнемо об’єднання зусиль та можливостей благодійників, волонтерів і просто небайдужих людей. Запрошуємо усіх до співпраці!!!»

Проблема з безпритульними тваринами дуже гостро стоїть у Хмільнику, і не один рік ця проблема обговорювалася хмільничанами в соцмережах і, навіть, з хмільницькими чиновниками. Але з роками безпритульних тварин не стало менше, проблему вирішити не можуть. Отже ця громадська організація стала для містян рятівним кругом, надією на те що безпритульні собаки і коти будуть доглянуті і потрібні як і в Європі. Щоб ознайомитися з діяльністю організації, можна перейти за посиланням https://www.facebook.com/groups/475063653312938/?multi_permalinks=478093833009920%2C478211422998161%2C478109546341682&notif_id=1564837559722780&notif_t=group_activity

Богуслава Панасюк

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *