В Хмільнику продовжують модернізувати газові мережі

В Хмільнику продовжують модернізувати газові мережі

Задля ефективного газорозподілу газовики продовжують здійснювати у Хмільнику редизайн мереж. При цьому працівники газової компанії використовують європейські технології, – повідомляє NEWS Хмільника з посиланням на АТ “Вінницягаз”.

У компанії наголошують, що мережі оновлюють відповідно до сучасних світових стандартів, для стабільної та безаварійної доставки газу клієнтам.

Так, цими днями фахівці Вінницягазу завершили кільцювання ще одного підземного газопроводу в Хмільнику в рамках проекту редизайну мереж.

Зазначається, що фахівці Хмільницького відділення компанії проклали 290 метрів поліетиленового газопроводу діаметром 75 мм, закільцювавши 5 вулиць міста. Дана гілка газопроводу забезпечує блакитним паливом понад 270 споживачів.

  • Водночас газовики вивели з експлуатації 2 застарілих ШГРП. Замість спрацьованого обладнання розподіл газу на даній ділянці газопроводу забезпечує сучасний шафовий газорегулювальний пункт виробництва RGC Production. Це надійне газове обладнання власного виробництва з використанням якісних європейських комплектуючих, зокрема регуляторів тиску Pietro Fiorentini Spa, – йдеться в повідомленні.

    Новий сучасний ШГРП виробництва RGC PRODUCTION

    Також спеціалісти додали, що завдяки проведеній оптимізації мереж зменшаться витрати на їх утримання та обслуговування, технологічні втрати газу. Буде забезпечений ефективний розподіл газу місцевим споживачам.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *