В Хмільнику навчали основам домедичної допомоги

В Хмільнику навчали основам домедичної допомоги

В місті Хмільнику відбувся майстер-клас з надання домедичної допомоги. Такі знання важливі завжди і для всіх, адже в будь-яку хвилину може з кимось щось трапитися, і якщо поруч є людина, яка знає, як надавати домедичну допомогу – це може врятувати не лише здоров’я, а й життя.  А в умовах сучасної війни цінність таких знань збільшується в рази.

Тому в нашому місті фахівцями навчально-тренувального Центру Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф було проведено майстер-клас з надання домедичної допомоги. Захід провели минулої п’ятниці.

Під час майстер-класу хмільничани дізналися, що має бути в аптечці першої допомоги, зокрема, й у бійців ЗСУ, як правильно робити непрямий масаж серця, накладати джгути, а також що потрібно робити, коли на дорозі побачили непритомну людину.

Фахівці медицини катастроф розповіли, який медичний турнікет  кращий. Також наглядно фахівці показали, як правильно надавати домедичну допомогу людям з кровотечами, травмами, накласти пов’язку тощо. Хмільничани за допомогою медиків змогли закріпити все почуте на практиці, адже найкраще запам’ятовується те, що зробив самотужки.

Раніше NEWS Хмільника повідомляли про проведення майстер-класу в місті

У Хмільнику проведуть майстер-клас із надання домедичної допомоги

Слідкуйте за нашими публікаціями: якщо у місті знов будуть проводити навчання з надання домедичної допомоги – наше інтернет-видання вас повідомить про це!

Автор фото – Максим Загородній. 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *