В Хмільнику напередодні Дня Гідності та Свободи відбулося покладання квітів, а хмільничан закликали приєднатися до флешмобу

В Хмільнику напередодні Дня Гідності та Свободи відбулося покладання квітів, а хмільничан закликали приєднатися до флешмобу

В Україні щороку 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи.
Цей день присвячений двом революціям, які відбулися в Україні – Помаранчевій революції, яка була у 2004 році, та Революції Гідності – у 2013 році.
Напередодні відзначення цієї визначної дати у Хмільнику представники влади міста і району  вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні, загиблих захисників України – воїнів АТО/ООС  хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Крім того, у Хмільницькій міській раді закликали хмільничан підтримати флешмоб  #бути_гідним,  і в соцмережах під хештегом #бути_гідним  запропонували поділитися спогадами і роздумами про Помаранчеву революцію та Революцію Гідності. А ще – 21 листопада пов’язати на одяг, рюкзак, сумку чи автомобіль синьо-жовту стрічку, адже саме за такими стрічками з першого дня Євромайдану можна було розпізнати його прихильників, це був спосіб виявити солідарність та свою позицію.

За інформацією сайту Хмільницької РДА і офіційного веб-сайту міста Хмільника.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *