В Хмільнику цікаво навчають української розмовної

В Хмільнику цікаво навчають української розмовної

В Хмільнику почав діяти Український розмовний клуб. Уже з суботи стартували перші заняття української мови, адже на тлі подій російсько-української війни з’явилося багато охочих покращити, а дехто й з нуля вивчити рідну мову.

Цікаво і креативно, та ще й безкоштовно української навчають в хабі “Мурашник”. Саме у суботу й відбулося перше засідання Українського розмовного клубу.

  • Діяльність Українського розмовного клубу розпочалась на прохання наших відвідувачів, які після повномасштабного вторгнення росії вирішили перейти з російської мови на українську, а для цього потрібна практика, – розповіли в “Мурашнику”.

На засідання клубу організатори чекають всіх охочих. І запевняють, що навчання не буде нудним, адже проходить у цікавій ігровій формі. Щосуботи учасники гратимуть настільні ігри, дивитись фільми українською мовою, читати книги українською мовою, слухати українські пісні, спілкуватись – і все це рідною солов’їною.

На першому засіданні учасники грали веселу гру “Критикотики”.

Усіх, хто забажає покращити свою розмовну українську та провести вільний час із користю – чекатимуть щосуботи об 11:00 в Гуманітарному хабі “Мурашник”, за адресою: м. Хмільник, площа Перемоги, 3, Універмаг, вхід праворуч від суші-бару “Бомба-Ракета”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *