В Хмільнику було проведено профілактичний рейд “Неблагополучна сім’я”

В Хмільнику було проведено профілактичний рейд “Неблагополучна сім’я”

Вчора було проведено профілактичний рейд під назвою “Неблагополучна сім’я”.

Працівники служби у справах дітей Хмільницької міської ради, працівники Хмільницького відділення поліції та Хмільницького  районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області відвідали 11 сімей, де проживає 25 дітей.

Під час рейду в сім’ях перевірили наявність у дітей необхідного одягу, взуття відповідно віку та сезону, наявність продуктів харчування, твердого палива, необхідного для обігріву житла  тощо. Крім того, працівниками Хмільницького районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області було перевірено пічне опалення в будинках і пожежну безпеку їх використання. Окремо фахівцем сектору забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Хмільницькому районі Дмитром Іщуком було проведено профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки при використанні пічного опалення, вказано на недоліки пічного опалення, необхідність їх усунення.

 

Також бесіди з батьками провели щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, здобуття дітьми освіти, неприпустимості вчинення насилля в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, повідомлено про відповідальність за   невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, вчинення домашнього насильства тощо.

За інформацією офіційного веб-сайту міста Хмільника.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *