В Хмільницькому районі розпочався опалювальний сезон, а в садочку села Мар’янівка з’явилося альтернативне опалення

З 15 жовтня 2019 року в Хмільницькому районі розпочався опалювальний сезон. Відповідне розпорядження було підписане головою Хмільницької райдержадміністрації Євгенієм Буткевичем 11 жовтня 2019 року.

Ясна майже літня погода дозволяє ще трохи потішитися теплом, але не за горами зима. тому жителі шукають всі можливості шоб утеплитись. Про найменших жителів села Мар’янівка потурбувалися аграрії –  агрофірма ТОВ “Хмільницьке” агропромхолдингу “Астарта-Київ”, яка орендує землі у цьому населеному пункті. Потужне підприємство часто є благодійником та партнером місцевих бізнесових кіл та влади, оскільки розуміє власну відповідальність за розвиток громад, на території яких господарює. Тому для аграріїв математика благодійності саме така – це співпраця заради кращого і комфортнішого життя кожного.

Цього тижня агрофірма доклала зусиль до створення комфортних умов для діток невеликого, але мальовничого села Мар’янівка. Силами підприємства у місцевому садочку  “Сонечко” було обладнано сучасний опалювальний пункт на альтернативному паливі.

Це важлива подія для цього дошкільного закладу, адже раніше він опалювався електроенергією, що було досить дорого та не забезпечувало належні умови перебування у ньому маленьких мешканців села. Але у цей опалювальний сезон заклад увійде із впевненістю, що дітки мерзнути не будуть. За такий подарунок колектив та керівництво агрофірми отримали щиру вдячність від працівників садочка, місцевої влади та всіх мешканців села.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *