В Хмільницькій поліції працюватимуть за новою системою забезпечення прав затриманих осіб

В Хмільницькій поліції працюватимуть за новою системою забезпечення прав затриманих осіб

Сьогодні у Хмільницькому районному відділі поліції відбулось відкриття сучасного фронт-офісу та запуск автоматизованої системи Custody Records, яка успішно завершила тестовий період, – повідомляє NEWS Хмільника.

За інформацією відділу комунікації поліції Вінницької області, така система є новим рівнем забезпечення прав затриманих осіб. Це третій територіальний підрозділ поліції Вінниччини, де запрацювала така система.

Custody Records – це новітній крок у реформуванні Національної поліції України. Ця система передбачає електронну фіксацію дій, що відбуваються із затриманими особами. Вона забезпечує дотримання прав людини від можливих неправомірних дій, а також убезпечує самих поліцейських від безпідставних звинувачень.

Обов’язковими елементами структури пілотного проекту Custody Records є спеціальні інфраструктурні умови. Кабінети мають знаходитись на першому поверсі і мати систему відеоспостереження.

Наступною складовою є спеціальний інформаційний портал Національної поліції Custody Records. Саме завдяки йому фіксуються всі дії із затриманими: це дає можливість дистанційного контролю за усім, що відбувається під час роботи із особами, доставленими до управління поліції.

Фронт-офіс — це простір, в якому постійно знаходиться поліцейський. Правоохоронець зможе допомогти кожному, хто звертається: подати звернення, отримати консультацію чи довідку, або ж будь-яку юридичну чи практичну поліцейську послугу.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *