В Харкові затримали зрадника, який наводив удари ворожої артилерії на рідне місто

В Харкові затримали зрадника, який наводив удари ворожої артилерії на рідне місто

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова розповіла у соцмережі про зрадника з Харкова, який погодився навести удари ворожої артилерії на рідне місто. Його затримали. Але вражає те, за що харків’янин не пошкодував своїх же містян.

За словами Ірини Венедіктової, 25 лютого до “тварюки” подзвонили на телефон і запропонували стати навідником…

 • На ніч про потвор.
  Не можу стримати емоцій. Останнім часом вимушені ділитися негативом.
  Тварюка з Харкова отримує 25 лютого дзвінок на мобільний від невідомої їй на той момент особи. Тварюка, що телефонує, представляється громадянином РФ і пропонує винагороду в розмірі 40 тисяч гривень за надання важливої інформації – відзначити в електронному вигляді координати розташування об’єкту критичної інфраструктури міста, а саме хлібзаводу «Салтівський» та ФЕД (військовий об’єкт). Скотина з Харкова охоче приймає пропозицію і отримує на банківську карту обіцяні 40 тисяч грн.
  1 березня збройні сили РФ нанесли артилерійські удари, відповідно до координат, поряд з одним із об‘єктів.
  От як вербують: супутникове стеження, шантаж, сім’ю в заручники, ідеологічні міркування, могли б подумати ви… Ага – 40 тисяч гривень … ціна тварюки в базарний день.
  Ця недолюдина затримана нашими органами. Відповість за все, – написала генпрокурорка.
  У Державному бюро розслідувань повідомили про 38 проваджень щодо допомоги агресору українськими посадовцями та правоохоронцями. Викриття зрадників відбувається у тісній взаємодії з органами прокуратури та іншими правоохоронними органами. Провадження відкриті за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

  Серед іншого, слідчі ДБР розпочали кримінальні провадження щодо декількох працівників поліції у Маріуполі. Вони вчинили державну зраду в умовах воєнного стану та перейшли на бік ворога.
  У ДБР наголосили, що слідчі фіксують лише поодинокі випадки переходу правоохоронців на бік окупаційної російської влади. Переважна більшість не зраджує народові України і продовжує героїчно боронити нашу Батьківщину.
 • Правоохоронці виявляють також представників місцевого самоврядування, які активно підтримують та пропагують Російську агресію. Зокрема, одного посадовця було затримано у Краматорську. Подібні дії фіксуються і на тимчасово захоплених РФ територіях. Всі зрадники будуть затримані й понесуть сувору відповідальність перед законом, – йдеться в повідомленні ДБР.
  Фото Харкова після бомбардування – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *