В двох селах Хмільницького району тимчасово припинять подачу газу

В двох селах Хмільницького району тимчасово припинять подачу газу

Тимчасово припинять подачу газу у зв’язку з аварійною ситуацією на розподільному газопроводі середнього тиску. У Хмільницькому відділенні АТ “Вінницягаз” у споживачів попросили вибачення за тимчасові незручності, – повідомляє NEWS Хмільника.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Так, тимчасову подачу газу припинять з 8.00 до 17.00  3 жовтня 2022 року в селах Петриківці та Сміла Хмільницького району.

Споживачів попередили, що газопостачання буде відновлене в міру виконання запланованих робіт.

Також до мешканців сіл звернулися з проханням  перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

У компанії також наголосили на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах.

За інформацією Хмільницької райдержадміністрації.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *