В день урочистого відкриття спортивних об’єктів у Хмільнику відбувся відкритий турнір з волейболу

В день урочистого відкриття спортивних об’єктів у Хмільнику відбувся відкритий турнір з волейболу

Волейбольний майданчик зі штучним покриттям і майданчик з воркауту, які нещодавно з’явилися в міському парку відпочинку імені Т.Г. Шевченка, доповнили інфраструктуру спортивних об’єктів. Завдяки таким оновленням усі хмільничани матимуть змогу потренуватися, підкріпити своє здоров’я завдяки фізичним навантаженням.

Вчора, 24 жовтня, на новому волейбольному майданчику відбулося відкриття двох спортивних об’єктів. Крім того, по завершенні офіційного відкриття спортивних об’єктів у місті відбулася також ще одна важлива спортивна подія – відкритий турнір Хмільницької міської територіальної громади з волейболу серед чоловічих команд “Кубок мера-2021”. В турнірі взяли участь команда з смт Летичів, з села Голосків Хмельницької області та волейбольна команда міста Хмільника.

Представники міської влади, хмільницькі спортсмени та вболівальники, гості нашого міста прийшли на відкриття спортивних майданчиків. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Редчик вручив Подяки приватному підприємцю Леоніду Савчуку, тренеру спортивного клубу “Січ” та ініціатору будівництва майданчика з воркауту Михайлу Сидоренку, колишньому волейболісту Олександру Маліновському – всі вони доклали значних зусиль для появи майданчиків у нашому місті.

Один із засновників та голова міжнародної громадської організації “Україна-Німеччина Польща”, керівник фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Татусяк  також завітав у Хмільник на спортивну подію міста. Отримавши Подяку від міської ради, Сергій Пилипович звернувся до присутніх.

Він сказав, що завдяки спільній співпраці в місті Хмільнику йде розвиток спорту, який є запорукою міцного здоров’я молоді. Сергій Татусяк побажав також ще багато-багато корисних втілених у життя проєктів, спортивного розквіту міста і наголосив на важливості пропаганди здорового способу життя серед людей.

До присутніх звернулася також і заслужена тренерка України з волейболу Марія Глухих, яка виховала відомих українських волейболістів.

Вона побажала усім міцного здоров’я, спортивного гарту і впевнених перемог у досягненні цілей.

Автор проєкту “Майданчик з воркауту”, тренер СК “Січ” Михайло Сидоренко зазначив, що два спортивні об’єкти  будувалися майже водночас і майданчик з  воркауту будували разом із батьками юних спортсменів клубу “Січ”, та силами небайдужих людей, які просто підходили та допомагали. Михайло Сидоренко підкреслив, наскільки приємно уже бачити на майданчику людей, які приходять позайматися спортом,  він подякував усім причетним до створення майданчика.

Далі перед хмільничанами і гостями міста відбувся показовий виступ спортсменів зі спортивного клубу “Січ”. Після чого, через несприятливі погодні умови, у приміщенні Хмільницької ДЮСШ відбувся турнір з волейболу.

В результаті запеклої гри за першість переможне перше місце здобула волейбольна команда з Хмельницької області. Друге місце – у спортсменів міста Хмільника. Третю сходинку посіли волейболісти з Летичева.

Довідково:

Волейбольний майданчик збудували відповідно до Програми розвитку фізичної культури і спорту у Хмільницькій міській територіальній громаді на 2019-2021 рік за кошти місцевого бюджету, благодійні внески, матеріальної підтримки міського голови Миколи Юрчишина, приватного підприємця Леоніда Савчука та спортивної громадськості територіальної громади. З міського бюджету було спрямовано 574 тис. грн.

Майданчик з воркауту побудований в межах Бюджету громадських ініціатив (Бюджет участі-2021), автор проєкту – Михайло Сидоренко. На спорудження майданчика з міського бюджету спрямовано 200 тис. грн.

Автор тексту і фото – Алла Корнієнко.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *