В день “дзеркальної дати” свої серця поєднали 5 пар хмільничан

В день “дзеркальної дати” свої серця поєднали 5 пар хмільничан

Дата 22.02.2022 року є єдиною дзеркальною цього року. Її ще називають днем шести двійок. Вважається, що будь-яка дзеркальна дата, або, як їх ще називають, – паліндром, надає особливі можливості та є сприятливою для різноманітних починань.

Саме в цей день поєднати свої серця вирішили 5 пар хмільничан, і прийшли на церемонію реєстрації шлюбу.

Як повідомили у відділі культури і туризму Хмільницької міської ради, люди, які вірять у магію чисел, наперед замовляли церемонію одруження. Адже подібне число повториться лише за сто років.

Тож вчора взяли шлюб Володимир та Лілія, Юрій і Тамара, Олексій та Валентина, Дмитро і Тетяна, Андрій та Ірина.

  • Від імені Хмільницького міського голови Миколи Юрчишина молодят привітали з днем реєстрації шлюбу. Також за сприяння Миколи Васильовича, для усіх бажаючих одружитися в цю дзеркальну дату були організовані святкові фотозони, послуги безкоштовного професійного фотографа та музичний супровід церемонії одруження, – зазначили у відділі культури та туризму Хмільницької міської ради у Facebook. 

Чим особлива дата 22.02.2022

22 лютого 2022-го називають енергетично найсильнішою датою всього року. Крім того, що ця дата читається однаково в обидві сторони і містить шість двійок, вона випадає на 22-й місячний день і на вівторок – другий день тижня.

Дзеркальні дати вважаються сприятливим часом для початку нових стосунків, спільного життя, весілля, освідчення, бізнесу та планування на майбутнє.

22.02.2022 корисно зайнятися роботою над собою, медитацією, а також зробити щось приємне для себе: наприклад, сходити в кіно чи салон краси. Цей день важливо провести в гармонії з собою та оточенням, в атмосфері дружелюбності та взаєморозуміння.

Фото – Відділ культури і туризму Хмільницької міської ради, FB.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *