В четвертій міській школі активно впроваджують практики інклюзивної освіти: ресурсні кімнати є у трьох школах міста

В четвертій міській школі активно впроваджують практики інклюзивної освіти: ресурсні кімнати є у трьох школах міста

В КЗ «ЗОШ I-III ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області» з’явилася нова ресурсна кімната. Така кімната є дуже важливою для роботи з учнями молодшого шкільного віку, які мають особливі освітні потреби. Адже це своєрідний комфортний  простір для соціалізації та адаптації до навчального процесу дітей.  Це один із пріоритетів Нової української школи.

Про нову ресурсну кімнату повідомили на сайті Хмільницької міської ради.

Ресурсна кімната надає можливість дітям займатися за індивідуальним планом розвитку з «корекційними» педагогами. Тут діти отримують послуги, які допоможуть їм у майбутньому повноцінно адаптуватися в суспільстві.

Ресурсна кімната оснащена новими меблями та комп’ютерною технікою.

В інклюзивній кімнаті облаштовано три зони: соціально – побутова, навчальна та ігрова. Клас обладнано спеціальними меблями, іграшками, матеріалами для проведення занять за новітніми корекційними та розвивальними методиками.

Ресурсні кімнати є й в інших школах нашого міста. Начальниця управління освіти Хмільницької міської ради Галина Коведа розповіла, що ресурсні кімнати є у школі-гімназії №1 та у загальноосвітній школі №2. Нині триває облаштування ресурсної кімнати в загальноосвітній школі №3.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *