В червні хмільничани зможуть спостерігати за унікальним космічним явищем

В червні хмільничани зможуть спостерігати за унікальним космічним явищем

Унікальне явище можна буде побачити влітку. Незвичайне астрономічне явище частково буде видимим і для українців.

Так, 10 червня жителі Землі матимуть змогу спостерігати за унікальним космічним явищем — кільцевим сонячним затемненням.

Воно відбудеться, коли Місяць заблокує світло Сонця і відіб’є тінь на Землю. Затемнення розпочнеться о 13:26:07 за київським часом.  Максимальної фази кільцеве сонячне затемнення досягне 14:15:27 і закінчиться о 15:03:29.  Спостерігати за ним можна буде близько півтори години.

“Вогняне кільце” найкраще буде видно з деяких частин Гренландії, Канади та Росії. Хоча й частково, але затемнення можна буде побачити майже по всій території України, окрім деяких південних регіонів. Українці зможуть побачити близько 5% від загального затемнення.

Сонячне затемнення – явище, яке збиває безліч біологічних ритмів, впливаючи на людину. І цей вплив може бути як позитивним, так і негативним.

Що робити метеозалежним людям?

На цей день, а також на наступний (10-11 червня) не слід планувати важливих справ, великих покупок. По можливості, потрібно влаштувати собі вихідний і відпочивати. Так ви можете розслабитися і не завантажувати себе непотрібними справами. Також уникайте стресів. Намагайтеся бути максимально спокійними, і не провокувати конфлікти. Запасіться ліками від головного болю, якщо залежні від метеорології та спалахів на сонці.

Максимально правильним буде рішення провести ці дні десь на природі, розслабитися, досягти гармонії й умиротворення з самим собою.

За інформацією 5ua

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *