В АТ “Вінницяобленерго” повідомили про відключення світла на Хмільниччині

В АТ “Вінницяобленерго” повідомили про відключення світла на Хмільниччині

Поділитись у соц мережі

Працівники акціонерного товариства “Вінницяобленерго” продовжують ремонтувати повітряні лінії електропередач і обладнання підстанції. Тож в зв’язку із ремонтними роботами у населених пунктах Хмільниччини відбудуться планові відключення електроенергії у серпні.

3 серпня (8.00 – 17.00)

Село Українське – вулиця І. Франка 1,11,12,2,3,4; вулиця Кутузова 2,7; вулиця Лісова 11,13,14,17,18,22,23,25,26,28,32,33,34,4,6,8; вулиця Некрасова 17,18,2,21,23,4,5,6,7.

Село Семки – вулиця Жукова 1,10,12,13,14,15,16,18,19,20,22,23,24,25,26,28,29,3,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,4,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,5,50,51,52,55,57,6,8; вулиця І. Франка 12,14,17,18,19,2,21,22,23,25,27,28,29,3,30,31,32,33,36,38,39,40,5,7,8; вулиця Шевченка 10,11,12,13,14,18,18,19,2,20,21,22,24,25,26,28,30,31,34,35,36,37,39,4,40,41,43,44,45,46,48,49,50,51,53,6,8.

Місто Хмільник –  вулиця 9 Січня 1,10,11,11А,12,13,14,15,16,17,18,18Б,18Б,18В,19,2,2,20,20А,21,22,22А,23,24,26,26А,27,28А,28Б,29,3,30,31,33,35,37,39,4,41,43,5,5А,6,7,8,9; вулиця Вінницька 1,10,11,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,3,4,5,6,7,8,9; вулиця Вузькоколійна 16; вулиця Гагаріна1,10,10А,11,12,13,14,15,16,17,18,19,19А,2,20,20А,21,22,23,24,25,26,27,3,30,31,32,33,35,4,5,6,7,8,9; вулиця Д.Копиці 1,10,11,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,22А,23,24,3,4,5,6,7,8,9; вулиця І.Богуна 52,54,56,58,60,60А,62,62,64,66,67,68,70,74,76,78,80,82,84,86,86А,88,90,92; вулиця Набережна 1,10,104,106,108,110,112,11А,12,13,14,15,16,16А,17,18,19,2,20,21,22,23,24,26,27А,29А,2А,3,30,31,32,33,35,36,37,38,39,39А,4,40,40А,41,42,43,44,45,47,48,49,4А,5,50,51,52,53,54,54А,55,57,58,59,5А,6,60,61,62,65,66,66А,67,68,68А,69,7,70,72,74,76,78,8,80,84,86,9,90,92,94,96; вулиця О.Кобилянської1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,28А,3,30,32,34,34А,36,36А,36Б,36В,38,4,40,42,44,46,5,6,7,8,9; вулиця О.Кошового 10,2,3,3,4,6; провулок 2-й Старосидориський 27; провулок І. Франка 1,10,12,14,16,18,2,20,22,24,26,28,3,30,32,4,5,6,7,8.

Село Клітенка – вулиця Ботанічна 1,10,10/2,10/4,11,12,13,14,18,2,3,4,5,5А,6,7,8,9; вулиця Миру 1,11,15,16,17,18,19,2,20,22,23,24,26,27,28,3,4,5,6,7; вулиця Олійника 1,10,11,12,13,14,15,17,18,20,21,23,25,27,28,3,34,37,38,4,40,43,44,45,47,48,49,5,51,52,54,55,56,57,59,61,62,63,64,65,66,67,7,8; вулиця Стельмаха 1,1,10,11,12,14,15,17,18,19,2,3,3,6,8; вулиця Шевченка 1,10,12,13,14,15,16,17,18,2,22,23,24,25,26,3,4,4А,6,7,8,КРОПИВНА: вулиця 8 Березня 1,1А,2,3,4,6,8; вулиця Весняна 1,10,2,4,5,7,8,9; вулиця Гагаріна 1,10,12,13,2,3,6,7,8; вулиця Кармелюка 1,10,3,5,6,7,9; вулиця Квітнева 1,10,11,12,13,14,2,3,4,5,6,8,9; вулиця Колгоспна 1,2,3,4,5,6,7,8; вулиця Миру 10,11,13,14,17,19,1А,2,24,24,25,26,27,28,3,3,30,31,32,33,34,37,38,5,6,7,8; вулиця Мічуріна 1,10,12,14,16,18,20,21,22,24,25,26,3,4,5,6,7,8,9; вулиця Папаніна 11,2,3,6,8,9; вулиця Перемоги 1,10,12,13,14,15,16,17,19,1А,2,3,5,7,9; вулиця Першотравнева 1,10,12,13,14,15,16,17,18,1А,2,20,3,5,6,7,8,9; вулиця Погоріла 1; вулиця Польова 1,11,15,16,17,2,20,21,3,4,5,7,8,9; вулиця Садова 1,2,3,4; вулиця Сонячна 12,13,14,15,16,17,2,20,21,24,26,28,29,3,30,31,4,5,6,7; вулиця Шевченка 1,10,11,15,17,2,3,4,6,9

Село Ступник – вулиця 1 Травня 1,11,14,16,17,18,19,1А,20,22,23,24,25,26,27,28,29,3,31,32,33,35,37,39,4,40,41,47,50,55,55,56,6,7,8,9; вулиця Зелена 1,10,11,12,12,13,14,15,16,17,18,2,20,21,22,4,5,6,7,8,вул. Зелена Н/У; вулиця Космонавтів 1,11,12,13,2,3,4,7,9; вулиця Л.Ратушної 1,3,4; вулиця Л. Українки 1,3; вулиця Миру 1,10,12,12О,14,2,4,5,6,7,8,9; вулиця Польова 1,1,2,3; вулиця Пушкіна 1,10,12,14,15,16,17,18,19,20,21,4,8,9; вулиця Шевченка 12,15,18,19,20,21,24,28,29,3,32,34,35,37,4,43,44,46,47,48,49,51,52,54,55,56,6,62,63,64,67,68,7,71,72,74,76,77,78,79,8,80,82,83,84,86,9; провулок Буденного 1

Село Червоний Степ – вулиця Забіжжя 1,1А,3,37,4,42,44,5,6,7; вулиця Кутівка 1,10,14,18,1А,3,4,4А,5,8; вулиця Кущова 13,2,22,24

4 серпня 

Село Війтівці (7.00 – 8.00) –  вулиця Гагаріна 23; вулиця Жданова 17,18,23,25,28,33,40,42; вулиця З.Космодем’янської 20,22,24.

Село Семки (8.00 – 17.00) – вулиця І. Франка 24; вулиця Л.Українки 1,10,12,13,16,17,18,19,2,20,21,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,5,5А,6,7,8,9; вулиця Матросова 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,23,24,25,3,5,7,7А; вулиця Польова 1,2,3,4; вулиця Шевченка 3,5,7,9.

Місто Хмільник (8.00 – 17.00) – вулиця Сковороди, 2.

5 серпня (8.00 – 17.00)

Село Качанівка – вулиця Миру 68,69,71,75,8,9; вулиця О.Кошового 1,12,13,14,15,18,19,2,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,37,38,39,4,40,41,42,43,45,46,47,48,49,5,50,51,52,53,54,57,58,6,7; вулиця Шевченка 13.

Місто Хмільник – вулиця 1-й І.Богуна 19П,5Л; вулиця Вузькоколійна 12,14,18,1В,1Г,1Г,1Д,1Е,1,З,20,21,22,24,26,28,2Б,3,30,32,32А,36А,4,6,9; вулиця І.Богуна 1,10,11,12,13,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,24А,25,26,26П,27,28,29,3,3,30,30П,31,32П,33,34,35,36,36А,37,38,40,41,43,44,45,47,48,49,51,53,55,55,57,6,61,63,65,67,7,73,77,77,77А,77А,79,79,8,83,83,85,85,9; вулиця Кармелюка 10,11,12,13,14,16,17,18,19,20А,21,22,23,24,25,26,27,27А,28,29,3,30,30А,32,33,34,35,36,37,38,39,4,40,41,42,42А,43,44,45,46,47,49,5,5,50,51,52,53,54,55,56,57,57А,58,59,59,6,7,8,9; вулиця Київська 6; вулиця Лермонтова 1,10,12,13,14,15,16,17,18; вулиця Лермонтова 18А; вулиця Лермонтова 19,1А,2,20,21,21A,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,32,4,5,6,7,7А,9; вулиця Старосидориська 7; провулок 1-й І.Богуна 1,11,13,15,17,19,21,3,5,7,9; провулок 2-й І.Богуна 10,11,12,12А,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,26,28,3,30,32,4,5,6,6А,7,8,9; провулок Лермонтова 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,2,2А,3,4,5,6,7,8,9; вул. Вузькоколійна 1-А; вул. Вузькоколійна 1-А.

Село Кривошиї – вулиця Голюка 57,63,68,69; вулиця Комсомольська 17А.

6 серпня (8.00 – 17.00)

Село Дібрівка – вулиця Зелена 1,10,11,12,13,14,15,16,17,19,19А,1А,2,20,21,22,25,26,28,29,3,30,30А,31,32,33,36,37,38,39,4,40,41,42,44,45,46,47,48,49,5,50,51,51А,52,53,54,55,57,58,59,6,60,62,63,64,65,66,67,7,8,9; вулиця З.Космодем’янської 1,1,10,10А,10Б,11,12,13,14,15,16,19,19/1,1А,2,23,24,2А,30,36,37,39,3А,4,44,45,47,5,50,54,6,64,7,7,71,72,8,9; вулиця Колійна 63; вулиця Польова 19,20,22,25; вулиця Садова 1,10,11,12,14,15,16,2,3,4,5,6,7,9; вулиця Хмільницька 1,10,10А,11,12,13,14,15,16,16А,17,18,19,1А,2,20,21,22,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,36,37,38,4,40,41,42,43,45,46,47,48,49,5,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,6,60,62,63,65,66,67,69,7,71,8,8А,9; вулиця Шкільна 1,11,12,13,15,2,3,4,4,4А,6,7,9; вулиця Ярова 30,31,33,34.

Село Війтівці – вулиця Гагаріна 11,23,27,43,48; вулиця Грушевського 1,10,11,12,13,14,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,4,40,42,43,44,45,47,5,51,52,54,55,7,8,9; вулиця Жданова 1,10,12,13,13,14,14,15,17,18,19,1А,2,20,21,22,23,24,24А,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,37,38,39,4,40,42,45,46,47,48,49,5,50,51,56,57,58,6,60,62,65,67,6А,70,8,9; вулиця Заводська 1,10,12,13,15,16,18,19,22А,22Б,22В,23,23Б,2Г,34,34/1,5А,5Д,5Е,5Е,5З,7,8; вулиця Зарічна 1,11,12,13,14,15,16,18,19,2,23,24,25,26,27,28,29,31,32,33,34,35,5,5А,6,6А,7,9; вулиця З.Космодем’янської 20,22,24; вулиця І. Франка 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,29,31,32,33,36,38,4,5,6,7; вулиця Кармелюка 1,10,11,12,13,16,18,19,2,20,21,5А,7,8,9; вулиця Коцюбинського 1,10,12,13,14,15,16,17,18,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,3,30,31,32,33,34,35,36,38,4,41,42,5,6,7,8; вулиця Л. Українки 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,24,25,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,37,38,39,4,40,41,42,43,44,45,46,47,49,5,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,6,61,62,64,68,7,70,72,77,8,9; вулиця Молодіжна 1,10,11,12,13,15,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,3,30,31,32,33,34,35,36,37,39,4,41,43,45,47,49,5,51,6,7,8,9; вулиця Огородня 1,10,11,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,24,26,28,3,4,5,6,7,8,9; вулиця Польова 1,10,11,11A,12,13,14,15,16,17,17А,18,19,19А,2,20,21,21А,23,24,24А,25,26,27,28,28Б,29,3,30,31,32,33,35,37,38,38,39,4,40,41,42,42,43,44,45,46,47,48,5,7,7А,8,9; вулиця Пушкіна 11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,21,22,24,25,26,28,29,3,30,31,33,34,35,36,36В,37,38,39,4,40,41,42,44,45,46,47,48,49,5,51,54,54,56,57,58,59,6,63,65,67,8,9; вулиця Радгоспна 1,10,11,12,14,15,16,17,18,2,21,26,29,3,30,32,34,36,38,4,40,42,5,6,8; вулиця Робітнича 1,10,11,13,14,15,16,17,18,2,21,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,34А,35,36,37,38,39,4,40,42,43,45,46,47,49,5,51,6,7,8,9; вулиця Садова 1,10,12,13,14,15,17,19,2,21,25,29,30,4,6,8,9; вулиця Стуса 1,11,2,9

Село Качанівка – вулиця Гагаріна 1,10,11,12,13,14,15,17,2,3,4,5,6,7,8; вулиця І. Богуна 1,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,28А,29,3,31,33,34,35,36,37,38,39,4,40,41,42,43,5,6,7,8,9; вулиця Пушкіна 10,11,12,13,15,17,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,4,40,5,6,7,8,9

Село Ольгине – вулиця Космонавтів 10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,3,4,5,7,8,9; вулиця Радгоспна 1,1А,2,27,3,41,5.

Село Софіївка – вулиця Гагаріна 15,16,17,18,19,20,22,25,26; вулиця Грушевського 1,10,11,13,14,15,16,18,19,2,20,21,22,23,24,25,26,3,4,5,6,8,9; вулиця Кубишиного 1,10,12,14,3,4,5,5А,7,8,9; вулиця О.Кошового 2,3,4,5; вулиця Пирогова 1; вулиця Щорса 10,13,14,2,5,6,8.

Село Терешпіль – вулиця В.Терешкової 10,11,2,3,4,6,8,9; вулиця Жовтнева 1,2,3,6; вулиця Миру1,1,10,11,12,13,15А,17,17,18,19,2,20,21,22,23,27,28,29,29А,3,30,31,32,34,35,37,38,39,4,40,41,43,44,45В,47,49,5,51,51А,51Б,52,53,57,6,60,7,9; вулиця Перемоги 1,10,2,2,3,4,5,5А,6,7,8,9,9; вулиця Польова 1,13,14,16,17,18,19,2,20,21,22,25,27,28,29,3,32,36,39,4,40,5,6,7,8; вулиця Садова 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,23,24,26,29,3,31,34,5,6,7,8,9; вулиця Суворова 1,2,5,6; вулиця Шевченка 1,10,11,12,2,4,6,8.

Село Українське – вулиця І. Франка 1,11,12,2,3,4; вулиця Кутузова 2,7; вулиця Лісова 11,13,14,17,18,22,23,25,26,28,32,33,34,4,6,8; вулиця Некрасова 17,18,2,21,23,4,5,6,7.

Місто Хмільник – вулиця Колійна, 63,63; вулиця Північна, 73.

8 серпня 

Місто Хмільник (8.00 – 17.00) – вулиця 50-річчя Перемоги 1,18,5; вулиця Декабристів 1,10,11,12,14,16,4,5,6,7,8,9; вулиця Слобідська 18,34,36,38,39,39,40,41,42,43,44,46,48,50,50А,52А; провулок Декабристів 1,10,11,12,13,15,3,4,5,6,7,8,9, вулиця Вишнева 10,11,12,13,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,22,25,27,29,3,4,5,6,9; вулиця Волошкова 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,2,20,21,23,25,27,29,3,31,33,35,4,5,6,7,9; вулиця Робітнича 1,10; вулиця Робітнича 10А; вулиця Робітнича 11; вулиця Робітнича 11А; вулиця Робітнича 12,12А,13,14,14А,15; вулиця Робітнича 1А; вулиця Робітнича 2,2А,3А; вулиця Робітнича 3А; вулиця Робітнича 4; вулиця Робітнича 4А; вулиця Робітнича 5,5А,6; вулиця Робітнича 6А; вулиця Робітнича 7; вулиця Робітнича 7А; вулиця Робітнича 8,8А,9; вулиця Робітнича 9 А; вулиця Сидориська 1,10,11,12,15,16,17,18,19,20,21,22,23,25,27,3,30,4,5,6,9.

Село Кривошиї (9.00 – 16.00) – вулиця Голюка 57,63,68,69; вулиця Комсомольська 17А

Місто Хмільник (8.00 – 17.00) – вулиця Некрасова 4; провулок Некрасова 1,10,2,2А,3,4,5,6,7,8.

Село Голодьки (8.00 – 17.00) – вулиця Кармелюка 10,11,12,13,14,15,16,17,19,2,20,22,23,24,25,27,32,33,34,35,37,38,388,392,40; вулиця Кармелюка 40В; вулиця Кармелюка 43,44,5,6,7; вулиця Кармелюка 7А; вулиця Кармелюка 9,9А; вулиця Миру 1,10; вулиця Миру 116В; вулиця Миру 12,126,127,128,129,13,130,131,132,15,16,19; вулиця Миру 1В; вулиця Миру 2,20,21,23,24,25,256,26,28,29,3,30,31,32,33,35,36,37,39,4,40,41,43,45,46,47,48,49,5,50,52,53,54,59,6,60,61,63,64,65,67,68,7,8,9; вулиця Подільська 2,43В,45,47,49,5,50,52,55,56,58,59,60,61,62,63,65,68,69,70,72,73,74,79,81,85, вулиця Колесника 26,50,53,54,55,56,58,59,60,62,64,64/1,68,70,76,78,80,81,83,84,85; вулиця Молодіжна 113А,15; вулиця Чапаєва 323,324,325,326,329; вулиця Чапаєва 329А; вулиця Чапаєва 330,332,333,335,337.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *