Андрій Гендега родом із села Митинці Хмільницького району. З ворожого полону його звільнили в рамках дводенного обміну військовополоненими 5 і 6 березня 2026 року. 9 травня він повернувся до рідного дому в село Митинці Уланівської територіальної громади.
Про це повідомила Любов Степко, передає NEWS Хмільника.
Під сонячним небом, з українськими стягами та у вишиванках, дорослі та малі – всі радо зустріли свого односельчанина вдома.
- Це надзвичайно хвилююча та довгоочікувана подія для рідних, близьких, друзів і всієї громади. Після важких випробувань Андрій нарешті вдома — на рідній землі, поруч із тими, хто щодня молився, чекав і вірив у його повернення, – написала Любов Степко.
- Щиро дякуємо нашому Захиснику за мужність, силу духу та незламність. Нехай попереду буде лише мир, відновлення, тепло рідного дому та підтримка людей, які люблять і цінують.
Нарешті вдома…