Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні: що варто знати хмільничанам

Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні: що варто знати хмільничанам

Сьогодні стало відомо, на який період Кабінет Міністрів України продовжив протиепідемічні карантинні заходи в нашій країні. Як відомо, карантин було продовжено до кінця літа цього року – до 31 серпня, однак урядовці не збираються відміняти карантинні заходи повністю, так само, як і вводити додаткові карантинні обмеження на території нашої держави.

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про продовження в Україні адаптивного карантину, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року, – повідомляє NEWS Хмільника з посиланням на Урядовий портал.

Як заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, наразі епідемічна ситуація в Україні контрольована, але фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо збільшення госпіталізацій з коронавірусом.

Під час засідання уряду прем’єр заявив, що темпи вакцинації в Україні стрімко зросли. Лише за минулий тиждень щеплення отримали майже 1 мільйон людей. За словами Шмигаля, вакцин досить, поставки регулярні.

  • Міністерство охорони здоров’я готує лікарні, а кількість ліжок з підведеним киснем наразі складає майже 100%. Крім того, окремо закуплено 15 тисяч кисневих концентраторів, які дозволять лікувати українців на амбулаторному етапі, – сказав Денис Шмигаль.
  • Будемо й надалі прискорювати темпи вакцинації. Вакцина у нас є в достатній кількості, аби кожен бажаючий міг отримати захист. Поставки відбуваються регулярно, як за рахунок державного бюджету, так і у вигляді допомоги від наших міжнародних партнерів, – відзначив Шмигаль. 

Станом на 11 серпн в Україні на коронавірус захворіли 1 122 осіб. До лікарень госпіталізували 648 пацієнтів з ускладненнями. Окрім цього, коронавірус забрав життя ще 25 людей. Водночас недугу вдалося побороти 1 160 українцям.

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями  Вінницької області досліджено 1281 зразок на COVID-19 (в т.ч. ОЦКПХ  – 376,  Меділабс – 829,  Центр СНІДу – 46,  міський лікувально-діагностичний центр –30. Зареєстровано 21 підтверджений випадок захворювання. Одужали 69705 осіб, в т.ч. 3535 дітей та 3900 медпрацівників. За останню добу одужали 32 особи. На даний час хворіє 397 осіб, з них 30 дітей і 12 медиків. Всього зареєстровано 1709 летальних випадків. За останню добу летальних випадків не зареєстровано.

Зараз в Україні діє адаптивний карантин. Він передбачає, що області у країні розподіляють на зелену, жовту, помаранчеву та червону зони. Все залежить від того, яка там епідеміологічна ситуація.

На Вінниччині зараз діє зелена карантинна зона. Вона передбачає носіння масок і респіраторів у громадських будівлях та транспорті, а також перевезення пасажирів тільки у межах сидячих місць.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *