Уряд пообіцяв доплати ще одній категорії пенсіонерів

Уряд пообіцяв доплати ще одній категорії пенсіонерів

Поділитись у соц мережі

Сьогодні, 15 вересня,  на засіданні уряду прем’єр Денис Шмигаль заявив, що ще одній категорії пенсіонерів доплачуватимуть пенсії. 

Доплати планують проводити з 1 жовтня 2022 року.

  • З жовтня 2022 року для пенсіонерів 70-75 років установлять додаткові щомісячні доплати до 300 гривень. Це стосуватиметься категорії громадян, пенсії яких менші за середню заробітну плату 2020-го, – повідомив Денис Шмигаль.

Людям від 75 до 80 років встановили мінімальний розмір пенсії – 2500 грн. Вони отримають доплату 400 грн. З 1 грудня виплати підвищать пенсіонерам від 65 років зі стажем 35 років для чоловіків і 30 років для жінок. Мінімальний розмір пенсії зросте до 2600 грн. Для всіх категорій пенсіонерів підвищать рівень мінімальної пенсії з 1854 грн до 1934 грн.

Міністерство соціальної політики України повідомило раніше, що в рамках підготовки проєкту держбюджету-2022 вони пропонують передбачити у календарі 5 кроків підвищення пенсій:

Зокрема, Мінсоцполітики пропонує передбачити у календарі підвищення пенсій на наступний рік такі кроки:

  • підвищення з 1 січня пенсій особам з інвалідністю з числа ліквідаторів Чорнобильської катастрофи;
  • індексацію з 1 березня пенсій для майже 10 млн пенсіонерів та компенсаційних виплат для пенсіонерів віком старше 75 років;
  • перерахунок з 1 липня і з 1 грудня пенсійних виплат у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб;
  • перерахунок з 1 жовтня мінімальної пенсії за віком у зв’язку із прогнозованим підвищенням мінімальної заробітної плати.

За інформацією Газети по-українськи та Економічної правди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *