Уродженка Хмільницького району стала переможницею конкурсу “Міс Україна-2021”

Уродженка Хмільницького району стала переможницею конкурсу “Міс Україна-2021”

Переможницею цьогорічного конкурсу “Міс Україна” стала уродженка новоутвореного Хмільницького району. І хоча нині дівчина проживає в Києві, народилася вона в місті Калинівка.

Раніше ми уже повідомляли про участь калинівчанки Олександри Яремчук в цьому конкурсі.

Фінал конкурсу відбувся у столиці 21 жовтня. Загалом за титул найкрасивішої змагалися 25 претенденток зі всіх куточків України, шестеро з них – із Вінницької області. Олександра Яремчук отримала дорогоцінну корону вартістю в 3 мільйони доларів, яку для конкурсу виготовив ювелір Джейкоб Арабо. На головній прикрасі з білого золота з дорогоцінними каменями – 27 сапфірів та 1250 діамантів. Крім того, дівчина отримала 500 тисяч гривень премії. А ще вона представить Україну на міжнародному конкурсі краси Miss World в Пуерто-Ріко, який відбудеться у грудні цього року.

Олександрі Яремчук нині 22 роки. Навчалася у калинівській школі, закінчила Київський економічний університет за спеціальністю «Менеджмент бізнес організації». Близько 10 років професійно займалася танцями, як в Україні так і за її межами. Займається спортом, веде активний спосіб життя, грає в теніс і захоплюється психологією.

Фото – УНІАН та зі сторінки дівчини в соцмережах.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *