Уродженець Хмільника та його сім’я стали героями документального фільму “Покоління. Паралелі”

Уродженець Хмільника та його сім’я стали героями документального фільму “Покоління. Паралелі”

У вересні на екрани всіх регіональних телеканалів Суспільного вийшов документальний фільм, а саме історичний проект під назвою «Покоління. Паралелі». Це історична телепрограма про боротьбу українців за незалежність держави, які виготовила команда під керівництвом нашої землячки Віти Приймак.

Загалом у проекті 12 серій про добровольців, військових, медиків, капеланів та волонтерів. Всі ці теми – це паралелі минулого та сьогодення, від часів визвольних змагань 1917-1921 років, протистояння вояків УПА на Вінниччині  та до періоду сучасної російсько-української війни.

Інтернет-видання NEWS Хмільника уже повідомляли про вихід цього проекту, адже в кінопоказах героєм став уродженець нашого міста – військовослужбовець та переможець всеукраїнських змагань з кросфіту «Ігри героїв-2020» Роман Кашпур.

У неділю, 14 листопада, телепрограма на дуже щемку та зворушливу тему – «Кохання на фронті» змогли побачити телеглядачі, а наступного дня відео телепередачі уже можна було переглянути на YouTube-каналі.  У цій серії глядачам розповіли, як зароджувалось кохання на фронті 100 років тому, і як доброволець з Хмільника отримав поранення та познайомився з майбутньою дружиною – волонтеркою з Харківщини Юлею.

Про неймовірні історії кохання, історії сімейної вірності та підтримки у воєнні важкі часи, – дивіться на сайті NEWS Хмільника і приємного вам перегляду:

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *