Уродженця Хмільниччини у росії через величезні втрати зняли з посади

Уродженця Хмільниччини у росії через величезні втрати зняли з посади

Генерал-лейтенанта Володимира Алексєєва зняли з посади першого заступника начальника ГУ ГШ РФ через бездарне керування військами під час вторгнення в Україну. В результаті українські військові фактично знищили 200-ту мотострілецьку бригаду 14-го армійського корпусу.

Про це повідомив у своєму Телеграмі журналіст Андрій Цаплієнко.

Про двох уродженців Вінниччини, які воюють проти України, ми писали ще у березні. Тоді брати двох росіян, які проживають на Вінниччині, звернулися до своїх родичів із закликом припинити війну.

Хмільничанин, брат якого є російським генералом, попросив свого родича закінчити війну

Алексєєв народився в селі Голодьки (тепер Хмільницької громади). Після середньої школи навчався у Рязанському військовому повітряно-десантному училищі. З 2011 року є першим заступником начальника ГУ ГШ РФ.

За знищення мирних людей у Сирії 2017 року Алексєєв отримав від Путіна нагороду «Герой России». Саме генерал-лейтенант є серед тих, хто планував та затверджував бойові дії проти України. До речі, серед його нагород є «орден» від «ДНР».

  • Дорогий братику! Я знаю, що у тебе наказ, але зараз розпочалася війна і вийшло так, що над нашим з тобою рідним містом рвуться ракети ворога та просто знищують наші будинки. Діти не можуть спокійно спати. Знаю тебе, як прекрасну і порядну людину. Тому прошу, допоможи закінчити цю війну, щоб не було братовбивства, щоб не гинули діти і люди. Надіюся, що ти до мене дослухаєшся, – звернувся раніше Юрій до свого брата-росіянина Володимира Алєксєєва.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *