Уланівські школярі провели флешмоб до Дня Соборності України

Уланівські школярі провели флешмоб до Дня Соборності України

Сьогодні, 20 січня, напередодні Дня Соборності України в селі Уланів Хмільницького району працівниками служби у справах дітей Хмільницької районної державної адміністрації разом із старшокласниками  Уланівської школи проведено флешмоб “Україна – це ми” .

Цьогоріч заходи до Дня Соборності проходять під гаслами “В єдності сила” або “Разом сильніші”. Біля 100 дітей  взяли участь у об’єднавчому патріотичному заході.

День Соборності є однією з найважливіших дат в історії українського державотворення. 22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві відбулося офіційне проголошення Акта Злуки. «Однині во єдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народня Республіка (Галичина, Буковина, і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народня республіка», – йшлося в Універсалі Директорії УНР.

Сьогодні, як і понад 100 років тому, національна єдність є однією з основ протидії зовнішній агресії. Україна продовжує боротьбу за територіальну цілісність і незалежність, і це свято набуває особливого значення для всього українського народу. Адже саме в єдності наша сила.

За матеріалами офіційного веб-сайту Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *