Уланівські футболісти стали переможцями районної першості

Уланівські футболісти стали переможцями районної першості

Поділитись у соц мережі

Цього тижня було завершено найдовший футбольний турнір, що проводився під егідою ГО «Хмільницька районна федерація футболу» та за сприяння відділу культури, молоді та спорту Хмільницької райдержадміністрації. Десять команд в рамках відкритого чемпіонату Хмільницького району стартували ще на початку поточного року та за всіма розрахунками мали закінчити грати на початку квітня, але у зв’язку з карантином плани організаторів кардинально змінилися – змагання призупинилися.

І ось після тривалої паузи, дотримуючись належних санітарних норм, встановлених на даний час виходу із карантину, місцеві футболісти все ж таки зіграли два завершальні матчі. В грі «Підприємець» – «Уланів» останнім достатньо було зіграти навіть з нічийним результатом, щоб не вирішувати долю чемпіонства в так званому «золотому матчі» з командою «Цукорагропром» Жданівська ОТГ. Але цей матч закінчився із рахунком 8-1 на користь команди «Уланів», яка не втративши жодного залікового балу, завоювала титул Чемпіона Відкритого Чемпіонату Хмільницького району.

В іншому матчі зустрілися амбітний «Фенікс» с. Вишенька та непоступливий «Сокіл» м.Хмільник. Обидва футбольних колективи за результатами всіх матчів отримали однакову кількість очок, тож за регламентом змагань розігрували бронзу в додатковому матчі. Тут поступатися ніхто не хотів адже, бо залишалося останнє призове місце та все ж таки фортуна того вечора була більше на стороні місцевої команди «Сокіл», яка з рахунком 6-2 обіграла свого суперника.

Всі призери були відповідно нагороджені. Крім того командний спортивний інвентар отримали спортивні колективи «Уланів» та «Фенікс», а саме: футбольні м’ячі та маніжки. Щодо кращих гравців у номінаціях, то «Кращим воротарем» представники команд-учасниць визнали постійного стража воріт команди «Уланів» Савчука Віталія. Статуетка «Кращий захисник» дісталася Костюку Олексію із команди «Сокіл». «Кращим нападником» став Вячеслав Пугач «Цукорагропром», а «Кращим гравцем» було визнано незмінного одержувача різноманітних спортивних нагород Олександра Наконечного з команди  «Підприємець» м.Хмільник.

Наразі обговорюється формат, терміни та інші організаційні питання щодо старту чергових футбольних змагань.

Текст та фото – голова ГО «Хмільницька районна федерація футболу»                                 Віктор Гричанюк,  головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту РДА                   Ігор Червінський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *