Уланівські футболісти стали переможцями районної першості

Уланівські футболісти стали переможцями районної першості

Цього тижня було завершено найдовший футбольний турнір, що проводився під егідою ГО «Хмільницька районна федерація футболу» та за сприяння відділу культури, молоді та спорту Хмільницької райдержадміністрації. Десять команд в рамках відкритого чемпіонату Хмільницького району стартували ще на початку поточного року та за всіма розрахунками мали закінчити грати на початку квітня, але у зв’язку з карантином плани організаторів кардинально змінилися – змагання призупинилися.

І ось після тривалої паузи, дотримуючись належних санітарних норм, встановлених на даний час виходу із карантину, місцеві футболісти все ж таки зіграли два завершальні матчі. В грі «Підприємець» – «Уланів» останнім достатньо було зіграти навіть з нічийним результатом, щоб не вирішувати долю чемпіонства в так званому «золотому матчі» з командою «Цукорагропром» Жданівська ОТГ. Але цей матч закінчився із рахунком 8-1 на користь команди «Уланів», яка не втративши жодного залікового балу, завоювала титул Чемпіона Відкритого Чемпіонату Хмільницького району.

В іншому матчі зустрілися амбітний «Фенікс» с. Вишенька та непоступливий «Сокіл» м.Хмільник. Обидва футбольних колективи за результатами всіх матчів отримали однакову кількість очок, тож за регламентом змагань розігрували бронзу в додатковому матчі. Тут поступатися ніхто не хотів адже, бо залишалося останнє призове місце та все ж таки фортуна того вечора була більше на стороні місцевої команди «Сокіл», яка з рахунком 6-2 обіграла свого суперника.

Всі призери були відповідно нагороджені. Крім того командний спортивний інвентар отримали спортивні колективи «Уланів» та «Фенікс», а саме: футбольні м’ячі та маніжки. Щодо кращих гравців у номінаціях, то «Кращим воротарем» представники команд-учасниць визнали постійного стража воріт команди «Уланів» Савчука Віталія. Статуетка «Кращий захисник» дісталася Костюку Олексію із команди «Сокіл». «Кращим нападником» став Вячеслав Пугач «Цукорагропром», а «Кращим гравцем» було визнано незмінного одержувача різноманітних спортивних нагород Олександра Наконечного з команди  «Підприємець» м.Хмільник.

Наразі обговорюється формат, терміни та інші організаційні питання щодо старту чергових футбольних змагань.

Текст та фото – голова ГО «Хмільницька районна федерація футболу»                                 Віктор Гричанюк,  головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту РДА                   Ігор Червінський

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *