“Укрзалізниця” запустить нові інклюзивні вагони

“Укрзалізниця” запустить нові інклюзивні вагони

“Укрзалізниця” презентувала пасажирські вагони, адаптовані для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Поліпшенням умов пересування громадським транспортом займались громадські організації спільно з “Укрзалізницею”.

Про це повідомили у компанії, передає NEWS Хмільника.

  • Укрзалізниця продовжує реалізацію програми «Безбар’єрна залізниця». Ми активно працюємо над удосконаленням рухомого складу. Зокрема, вже всі електропоїзди, які пройшли модернізацію, мають пандуси та інші елементи інклюзивності.  Нам було важливо почути думки та пропозиції фахівців і знайти оптимальні рішення, які стануть основою для технічних вимог при замовленні нового та модернізації існуючого рухомого складу, – розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко. 

Нові вагони оглянули представники ГО «Безбарʼєрність», ГО «Доступно.UA», ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю», представники Крюківського вагонобудівного заводу та Київського електровагоноремонтного заводу.

Також були обговорені питання впровадження нових рішень під час виготовлення та модернізації рухомого складу для безбар’єрного доступу з перону до вагона.

в “Укрзалізниці” зазначили, що у майбутні проєкти пасажирських вагонів далекого сполучення, призначених для перевезення осіб з інвалідністю, буде інтегровано електро-гідравлічні підйомники.

За їх допомогою маломобільні пасажири зможуть зручно та безпечно підніматися з платформи будь-якої висоти до вагонів. Водночас процес підйому та спуску автоматичних підйомників нового покоління займає трохи більше хвилини, що не впливає на графік руху поїзда й не потребує надзусиль з боку поїзної бригади.

У компанії наголосили, що у 2021-2023 роках Укрзалізниця придбала 37 інклюзивних пасажирських вагонів.

Ілюстративне фото – для привернення уваги.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *