“Укрпошта” випустила арт-листівки з аудіоісторіями героїв та героїнь

“Укрпошта” випустила арт-листівки з аудіоісторіями героїв та героїнь

“Укрпошта” випустила 12 листівок з 14 історіями сучасних героїв, записаних їхніми голосами. Зокрема, це розповіді бійців, волонтерів, музикантів, журналістів та працівників критичної інфраструктури.

Вартість однієї листівки – 40 гривень.  30 гривень з кожної артлистівки йтимуть на закупівлю залізних пташок для ЗСУ.

  • На листівках є QR-коди, які приведуть до аудіоісторії героя чи героїні з зображення. Командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, волонтерки Тати Кеплер, бійчині Катерини «Пташки» Поліщук, журналіста Ігоря Лаченкова, військового Олександра Будька з позивним «Терен», пілота-винищувача Вадима Ворошилова «Karaya» та ін. Також ви почуєте голоси людей, які рятують життя, відновлюють електромережі та дорожній рух, надають поштові та перевізні послуги,йдеться в повідомленні на офіційній інтернет-сторінці Укрпошти. 

Для створення листівок запросили 12 ілюстраторів — кожен з них відтворив у власному стилі візуальні образи людей та історій. Наприклад, листівку з Денисом Прокопенком намалювала та озвучила його дружина Катерина.

Придбати «Листівки Героїв» можна в центральних відділеннях Укрпошти та онлайн за посиланням.

Ідея проєкту «Борітеся – вже поборюєте» належить креативній команді MO3GI Group, що є партнером проєкту. Інформаційний партнер проєкту — онлайн-медіа «Свідомі».

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *