“Укренерго” зняло всі мережеві обмеження

“Укренерго” зняло всі мережеві обмеження

“Укренерго” зняло всі мережеві обмеження, які призводили до необхідності обмеження споживання. Диспетчерський центр “Укренерго” не застосовує відключення споживачів у жодній області.

Натомість в “Укренерго” наголосили, що сьогодні споживання електроенергії вище, ніж у понеділок минулого тижня, що пов’язано з холодною погодою та завершенням опалювального сезону в окремих регіонах.

В енергокомпанії громадян закликали не включати одночасно багато потужних приладів, за можливості розподіляти їх використання упродовж доби. Це дозволить зменшити навантаження на енергосистему, яка постраждала під час масових обстрілів.

  • Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. При цьому в енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. Імпорт відсутній, – йдеться у повідомленні компанії.

Складна ситуація з електропостачанням залишається у регіонах вздовж лінії фронту, де населені пункти постійно потерпають від обстрілів росіян та пошкоджуються мережі електропостачання. Зокрема, на Донеччині росіяни обстріляли енергетичну інфраструктуру. Внаслідок цього були локальні перебої в електропостачанні. Відновлення живлення ускладнюється безпековою ситуацією у цих регіонах.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *