Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин

Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин

Якщо ви – сім’я загиблого захисника чи захисниці. Якщо ведете бізнес або наважуєтесь його почати, продовжуєте справу загиблого чи розвиваєте свою, тоді ви можете залишити заявку на відшкодування вартості товару для роботи. Український ветеранський фонд, який запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин, відшкодовує до 20 000 грн за придбане обладнання. 

Як повідомили у фонді, подавати заявки можуть ветерани, ветеранки, дружина, чоловік, батько, матір, дитина (у тому числі усиновлена) учасника чи учасниці бойових дій, а також загиблих захисників.

Програма розрахована на 500 аплікантів. Максимальна сума відшкодування — 20 тисяч гривень на одну заявку. Усього на програму виділено 10 мільйонів гривень.

Для участі в програмі потрібно зібрати пакет документів:

  • паспорт заявника з пропискою;
  • виписку чи витяг з ЄДР про ФОП, чи самозайняту особу;
  • документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення УБД, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни;
  • документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни: свідоцтво про одруження чи свідоцтво про народження дитини;
  • документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).

Якщо ваша заявка відповідатиме вимогам, після перевірки документів і схвалення — заявник зможе отримати кошти протягом 10 днів. Проєкт діятиме до завершення воєнного стану.

Наразі Фонд профінансував 162 заявки від учасників.

Щоб заповнити заявку, перейдіть за цим посиланням. 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *