Україною шириться російський молодіжний рух: у Вінниці зупинили підлітків, які хотіли спровокувати бійку

Україною шириться російський молодіжний рух: у Вінниці зупинили підлітків, які хотіли спровокувати бійку

Україною шириться субкультура з росії ПВК “Редан”, учасники якої вдягаються у чорний одяг та влаштовують масові бійки в громадських місцях. Лише за два дні підлітки влаштували заворушення у різних великих містах України. Таких поліціянти зупинили й у Вінниці, попередивши масову бійку. 

Як повідомили у поліції Вінницької області, 27 лютого завдяки вчасному реагуванню правоохоронців вдалося уникнути можливого конфлікту на одній із площ міста. Поліцейські супроводили молодь до Вінницького райуправління поліції для з‘ясування обставин. У присутності батьків з хлопцями та дівчатами правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо недопущення втягнення дітей до правопорушень.

  • Провокування масових бійок серед молоді і підлітків – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні,наголошують в поліції.

Вчора, 27 лютого, молодіжні групи з подібною метою зупинили також у Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську, Луцьку та інших обласних центрах.

Поліцейські Вінниччини закликають батьків спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їх поведінку, коло спілкування і способи проведення дозвілля.

Довідково:

Субкультура ПВК “Редан” виникла в Росії. Її члени носять чорний одяг із зображенням павуків та цифрою 4. Це – посилання до аніме Hunter x Hunter. У Росії представники субкультури називають себе неформалами. Вони виступають проти футбольних фанатів та мігрантів. Її члени там влаштовують масові бійки з представниками інших національностей чи субкультур.

Правоохоронці наголошують, що пропаганда насильства серед українських підлітків – це російська інформаційно-психологічна спецоперація з метою дестабілізації ситуації в нашій державі.

Правоохоронці вважають, що РФ це робить, щоб пропагандисти змогли “посмакувати” деталі бійок та порадіти проблемам нашої держави.

Начальник поліції Харківщини Володимир Тимошко опублікував переписку прихильників ПВК “Редан” з Телеграма і звернувся до українців:

  • ШАНОВНІ БАТЬКИ, Поліцейським зараз робити вже нічого? Всі військові злочини задокументували? Всіх колаборантів виявили? Всім людям на деокупованих територіях допомогли? Будь-ласка, приділіть увагу дітям, не дайте російським злочинцям залізти в їх голови!

 

 

  • За задумом ФСБ недодержави, яка шляхом маніпулювання та обману “зібрала” у групи всіх цих людей, вони повинні були вчинити масову бійку в центрі міста, щоб ТБ недодержави могло посмакувати з цього. У багатьох вилучено балончики з газом, ножі, кастети!, – пишуть керівники нацполіції інших обласних центрів.

Ілюстративне фото – Прес-служба ГУ Нацполіції у Харківській області.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *