Українців закликали залишатись на Великдень вдома і дивитись Богослужіння онлайн

Українців закликали залишатись на Великдень вдома і дивитись Богослужіння онлайн

У неділю християни східного обряду святкуватиму величне свято – Воскресіння Ісуса Христа.

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державною службою України з етнополітики та свободи совісті закликали громадян неухильно дотримуватися комендантської години, адже це дуже важливо для безпеки громадян.

Натомість у Міністерстві вірян запросили приєднатися до до Великодніх служб завдяки трансляціям на телебаченні та онлайн.

Анонс трансляцій Великодніх богослужінь:

  • Великдень – це головна подія церковного року для всіх християн, незалежно від дати святкування. Свято символізує перемогу світла над темрявою та добра над злом. Мир обов’язково прийде на нашу землю. Задля перемоги України ми, українці, повинні зберегти силу духу та мудрість, – йдеться у повідомленні Міністерства культури та інформаційної політики України.

Графік богослужінь у кожному храмі можна дізнатися безпосередньо в настоятеля, а також з оголошень, які будуть розміщені на сторінках храмів у соціальних мережах.

Крім того, враховуючи заходи правового режиму воєнного стану, заборонено проведення масових заходів та скупчення людей, в тому числі і на кладовищах.

Ілюстративне фото – Православний духовний центр апостола Івана Богослова.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *