Українців масово “кидають на гроші” при покупці генераторів

Українців масово “кидають на гроші” при покупці генераторів

Через аварійні та планові відключення електроенергії в Україні масово злетів попит на генератори. Водночас і серед шахраїв збільшилася кількість шахрайських схем. Через це уже в листопаді потерпіли десятки українців, “придбавши” генератори через інтернет.

Так, приміром у Чернігівській області 38-річний українець знайшов у інтернеті оголошення про продаж генератора за ціною, що значно нижча за ринкову. “Продавець” попросив перерахувати на банківський рахунок кошти за товар. Він перерахував шахраєві майже 13 тис. грн, після чого зв’язок із продавцем обірвався.

Також без товару і грошей залишився мешканець міста Нетішин, що у Хмельницькій області. За бензиновий генератор він відправив шахраям 57 тисяч гривень. За інформацією поліції України, аналогічні випадки траплятися з жителями різних регіонів України.

Як не потрапити в пастку шахраїв.

  • Замовникам слід шукати продавців, які відправляють товар з можливістю оплати за товар на пошті. Шахраї завжди просять відправити передоплату – повну або часткову.
  • Перш ніж замовити товар, треба хоча б перевірити коментарі та відгуки про продавця чи компанію. Але це теж не дасть 100% гарантії, що вас не “кинуть”, оскільки відгуки можна купити або накрутити через фейкові акаунти.
  • Не треба одразу ж кидатися на найдешевший варіант, або якщо ціна, установлена на сайті чи маркетплейсі, значно менша за середню на ринку. Цим здебільшого і користуються аферисти. Уважно вивчайте  зміст оголошень.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *