Україна заповнила другу частину анкети на статус кандидата в ЄС

Україна заповнила другу частину анкети на статус кандидата в ЄС

Завершено роботу над другою частиною анкети на статус кандидата в ЄС.

Як повідомляє  прес-служба Офісу президента, глава держави Володимир Зеленський за допомогою відеозв’язку провів зустріч з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн. Відповідний документ він продемонстрував під час онлайн-зустрічі.

  • Продемонстрував другу частину заповненої анкети-опитувальника для отримання Україною статусу кандидата на членство в Європейському Союзі. Дякую за чіткі сигнали підтримки на цьому важливому для нас шляху, – написав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 28 лютого Президент України підписав заявку на членство України в Європейському Союзі. 15 квітня стало відомо про завершення роботи над першою частиною анкети-опитувальника.

Розгляд відповідей на опитувальник може тривати кілька місяців. Далі Європейська рада визнає державу кандидатом та ухвалює рішення про початок переговорів про вступ.

Наступний крок – переговори по пунктах договору щодо вступу до ЄС. Після успішного завершення переговорів Європейська рада консенсусом дає згоду на приєднання держави до ЄС, визначається дата вступу та проходять усі необхідні юридичні процедури. Держава-кандидат стає державою-членом ЄС.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *