Україна на третьому місці за добовою смертністю від коронавірусу

Україна на третьому місці за добовою смертністю від коронавірусу

У світі 9 жовтня було зафіксовано майже 300 тисяч нових випадків захворювання коронавірусом. Найбільше хворих виявили у Великобританії – 34 тисячі, більше 28 тисяч заражень виявлено в Росії та Туреччині.

Далі за кількістю хворих знаходиться Індія і США. Серед усіх світових країн Україна посідає 7 сходинку рейтингу, а серед країн Європи Україна має 3 місце.

Зa добовою смертністю від усклaднень коронaвірусу лідирують Росія тa СШA. Укрaїнa посідaє 9 місце. У Європі зa добовим приростом хвороби лідирують Великобритaнія, Росія, Укрaїнa, a добовою смертністю від коронaвірусу – Росія, Румунія, Укрaїнa.

За тиждень, а це період з 4 по 10 жовтня, у Хмільницькому районі виявлено 56 нових захворілих на коронавірусну інфекцію. Серед тих, хто захворіли, – 1 дитина, 2 медичних працівників та 1 працівник освіти. На жаль, зафіксовано 4 летальних випадки.

За інформацією ВСП Хмільницький міськрайвідділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України, 67,8% громадян, які захворіли – люди активного працездатного віку від 25 до 65 років.

На стаціонарному лікуванні в КНП «Вінницький клінічний Центр інфекційних хвороб» знаходиться 36 осіб, які захворіли на COVID–19, на амбулаторному – 75 осіб.

На 8 годину ранку 11.10.2021р. із пневмоніями та ГРВІ на лікуванні КНП «Хмільницька ЦЛ» знаходиться – 37 осіб.

Із початку пандемії у Хмільницькому районі захворіли 2425 осіб (124 дітей, 220 – медичних працівників, 163 – працівників закладів освіти).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *