Україна йде в НАТО у пришвидшеному порядку

Україна йде в НАТО у пришвидшеному порядку

Сьогодні, 30 вересня, Україна ухвалила рішення подати заявку на вступ до НАТО. Про це у відеозверненні заявив Президент України Володимир Зеленський, – повідомляє NEWS Хмільника. 

  • Де-факто ми вже пройшли свій шлях до НАТО. Де-факто ми вже довели сумісність зі стандартами Альянсу. Вони реальні для України – реальні в полі бою і в усіх аспектах нашої взаємодії. Ми довіряємо один одному, допомагаємо один одному, і ми захищаємо одне одного. Це і є Альянс, – зазначив Зеленський.

На це росія відреагувала майже миттєво. У російських засобах масової пропаганди  написали :

  • Слова Зеленського про заявку Києва на прискорений вступ до НАТО звучить як пряме запрошення альянсу вступити у військовий конфлікт із Росією, – оприлюднили слова депутата Держдуми РФ Леоніда Слуцького.

Довідково:

НАТО (Організація Північноатлантичного договору або Північноатлантичний альянс) – міжнародна міжурядова організація, яка є військово-політичним союзом 30 держав Європи і Північної Америки. 4 квітня 1949 року у Вашингтоні був підписаний Північноатлантичний договір. Головна роль НАТО – забезпечити свободу та безпеку країн-членів, використовуючи військові та політичні засоби. Основні цінності Альянсу: індивідуальна свобода, демократія, мирне розв’язання суперечок, верховенство права.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *