Удар росії по Павлограду загрожує 5 областям екологічною катастрофою

Удар росії по Павлограду загрожує 5 областям екологічною катастрофою

Удар росії по Павлограду загрожує екологічною катастрофою п’яти областям України. Про це поінформували аналітики OSINT-проєкту GeoConfirmed.

Як стверджують аналітики, ракетна атака росії 30 квітня спричинила вибух на хімзаводі, де зберігалося 1,8 тисяч тонн ракетного палива.

Фото – Твіттер.

Аналітики віднайшли статтю BBC за січень 2020 року, в якій попереджали про можливу екологічну катастрофу в разі вибуху на хімзаводі в Павлограді. Автори статті стверджували, якщо надзвичайна ситуація станеться на підприємстві, топостраждає не лише Дніпропетровська, а й ще чотири сусідні області.

Фахівці OSINT вважають, що росіяни зумисно завдали удару по підприємству, знаючи, що це може призвести до екологічної катастрофи.

Нагадаємо, що в ніч проти 1 травня Росія обстріляла місто Павлоград Дніпропетровської області.  Пропагандисти почали поширювати фейки про “хімічну загрозу” через знищення великої кількості зброї. Згодом у міській раді це спростували.

За інформацією рятувальників, влучання було в промислове підприємство. На місці виникла пожежа, яку ліквідували рятувальники.

Ілюстративне фото – InVenture.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *