«Учителем року» стала наша землячка Тетяна Мельник з с.Голодьки: пишаємось!

«Учителем року» стала наша землячка Тетяна Мельник з с.Голодьки: пишаємось!

Вчитель з с.Голодьки Хмільницької ОТГ Тетяна Мельник спробувала свої сили у конкурсі «Учитель року» в номінації «Математика».

За повідомленням сайту Хмільницької районної державної адміністрації, 1 етап конкурсу проходив впродовж 18 -22 січня поточного року.

Загалом, 36 учасників були об’єднані у 4 групи. За результатами двох конкурсних випробувань: «Дистанційний урок» та «Контрольна робота» до наступного етапу («Методичний практикум») було допущено 12 конкурсантів.

На початку лютого відбулося підсумкове випробування «Методичний практикум» та відібрано 3 учасника 2 туру конкурсу, які взяли участь у наступному випробуванні під назвою «Урок».

Тетяна Мельник продемонструвала журі конкурсу фаховість, професійні якості вчителя, творчий підхід до справи та зуміла посісти почесне третє місце у конкурсі «Вчитель року».

Пишаємося нашою землячкою Тетяною Мельник із КЗ «Голодьківський ЗЗСО І-ІІ ступенів». Така перемога вкотре доводить, що вчителі сільських шкіл можуть, вміють і знають, як якісно та цікаво викладати свій предмет і географічне розташування школи тому не завадить.

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *