Учні Сальницького ліцею передали на потреби ЗСУ більше 15 тисяч гривень

Учні Сальницького ліцею передали на потреби ЗСУ більше 15 тисяч гривень

Уланівська громада згуртовано допомагає українській армії. Як і всім іншим українцям, їм не байдуже. Ба більше, діти активно допомагають і долучаються до збору коштів на потреби армії.

Ось нещодавно учні 4 класу Сальницького ліцею принесли до школи 2 великих пакети солодощів та 3 тисячі 700 гривень. Вони зібрали цю суму разом, колядуючи та щедруючи від хати до хати. Але і це не остаточна сума. Про це нашому виданню розповів староста сіл Сальниця, Гнатівка і Скаржинці Олександр Олексієнко.

  • Школярі під час святкування новорічних свят колядували та щедрували, а також з власних коштів надали на підтримку військових фінансову допомогу. Загальна сума зібраних коштів становить більше 15 тисяч гривень,розповів Олександр Аркадійович.
  •  Частину з цих коштів було надано для придбання чергової свинки (16) на переробку для ЗСУ, а частину було перераховано на рахунок військовослужбовця з Сальниці. Його підрозділ конче потребує приборів нічного бачення.

  • Від усього серця  щиро вдячний учням Сальницького ліцею, а також педагогічному й технічному колективу за те, що займають активну громадську позицію та допомагають нашим славним ЗСУ, – наголосив Олександр Аркадійович.

 

  • За одними дітьми, які принесли наколядовані гроші,  ініціативу підхопили й інші. Спочатку принесли 1300 гривень, були й 900 грн. Четвертокласники передали 3700, і так поступово назбирали відповідну сумурозповів Олександр Аркадійович.

За зібрані кошти уланівчани купують все необхідне на фронт: лопати, буржуйки тощо.  Мають потужний кухарський батальйон з ліплення вареників. За словами Олександра Олексієнка, задля наближення Перемоги роботи виконуються із сьомої ранку до пізнього вечора.

  • Це нелегко, але завдяки таким прекрасним людям, як у нас, все робиться і швидше, і легше. Вони – наша велика допомога, адже без їхньої підтримки всього цього могло б і не бути, – ділиться Олександр Аркадійович. 

Спілкувалась Алла Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *