Учні ліцею з Хмільника перерахували свої премії на допомогу ЗСУ

Учні ліцею з Хмільника перерахували свої премії на допомогу ЗСУ

Цьогоріч за перемогу в конкурсах Хмільницька міська рада преміювала учнів ліцеїв Хмільницької громади, а 11 учнів ліцею №4 вирішили віддати заслужені кошти на потреби української армії.  Учні 9 і 10 класів, – члени учнівського самоврядування, шкільні лідери зробили вчинок, гідний справжніх патріотів Батьківщини.

Дізнавшись про патріотичний вчинок хмільницьких ліцеїстів,  журналістка NEWS Хмільника розпитала про це в заступника директора з навчально-виховної роботи ліцею №4 Галини Терентьєвої. 

  • Розкажіть, будь ласка, з чого все почалося? 
  • Щороку Хмільницька міська рада преміює учнів за їхні високі досягнення у навчанні, творчих конкурсах, спортивних змаганнях.  А з нашими талановитими учнями маємо дуже багато перемог і, відповідно й,  нагород.  У ліцеї діє волонтерський загін “Поруч”, до якого входять члени учнівського самоврядування під моїм керівництвом. А минулого року наш загін взяв участь в  обласному конкурсі «Благородні серця Вінниччини». 18 січня 2022 року відбулась підсумкова конференція конкурсу, в якій взяли участь 25 волонтерських загонів із 19 територіальних громад Вінницької області. Серед 8 проєктів, яких допустили на захист, була й наша дружня команда.

  • Ми успішно захистили проєкт “У щедрого багатство невичерпне” та стали переможцями конкурсу. Переможців було нагороджено  дипломами і статуетками «Благородне серце Вінниччини 2022р».

  • Також стали переможцями ще одного – Регіонального економічного конкурсу «Парк ідей – 2021». Це спільний партнерський проект Вінницького обласного центру зайнятості та Економічного факультету Донецького національного університету ім. В. Стуса. У півфіналі Хмільницький район представляли учні 9-В класу Максим Рибак, Софія Козар, Ілона Мазур, Дарія Бевз, Богдан Кравчук і я як керівник.

 

Учні школи №4 здобули третє місце в Регіональному економічному конкурсі “Парк ідей-2021”

  • Ми презентували логотип фабрики “Хмільникмеблі”, внаслідок чого здобули призове місце у фіналі.
  • І всі ці учні віддали свої  кошти нашим захисникам і захисницям? Дійсно росте гідне покоління патріотів. 
  • Так. Олександр Кухар – керівник волонтерського загону “Поруч”, до складу якого входять 9 учнів, перерахував отримані 1610 грн.  Софія Козар, яка очолювала команду-переможця конкурсу “Парк-ідей-2021” – 805 гривень. Тож загалом для потреб армії було перераховано 2415 гривень.

Дізнавалась Алла Корнієнко.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *