Учні ліцею №3 – чемпіони спортивних змагань у Хмільницькій громаді

Учні ліцею №3 – чемпіони спортивних змагань у Хмільницькій громаді

Нещодавно в місті Хмільнику відбулися спортивні змагання. Турнір із волейболу –  на базі Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи. У цих змаганнях взяли участь 6 команд: команди з усіх ліцеїв міста Хмільника, а також із Порицького та Журавненського ліцеїв Хмільницької громади.

Переможцем та призерами стали такі команди:

1 місцеліцей №3 м. Хмільника Вінницької області (команда у складі Тищенка Романа, Клешка Дмитра, Клешка Владислава, Найчука Дмитра, Костюка Володимира, Бовкуна Максима, Скіпіна Дениса, Стецюри Антона, Волошина Назара);

2 місцеПорицький ліцей Хмільницької міської ради;

3 місцеліцей №2 м. Хмільника Вінницької області.

Тоді ж на базі ліцею №3 відбулися змагання за програмою Спартакіади допризовної молоді серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Хмільницької міської територіальної громади.

У змаганнях взяли участь 6 команд територіальної громади: 4 команди ліцеїв міста Хмільника, Широкогребельський та Кожухівський ліцей Хмільницької міської ради.

На змаганнях юнаки підтягувались на перекладині, змагалися в підніманні тулуба лежачи на спині (на час 1 хвилина), командами змагалися в перетягуванні канату й у кульовій стрільбі з пневматичної гвинтівки з положення лежачи (3+5).

За інформацією відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради, в  командному заліку переможцями й призерами стали такі команди:

І – ліцей №3 м. Хмільника (команда у складі Скаковського Антона, Волошина Ярослава, Найчука Дмитра, Залюбівського Леоніда)

І – ліцей №1 м. Хмільника

І –  ліцей №2 м. Хмільника Вінницької області.

У номінації «Підтягування на перекладині» (кількість раз) та «Піднімання тулуба лежачи на спині» (на час 1 хвилина) перемогу отримав учень ліцею №3 Найчук Дмитро.

У номінації «Кульова стрільба з пневматичної гвинтівки з положення лежачи» (3+5) перемогу отримав учень ліцею №1 Браславський Руслан.

З «Перетягування канату» перемогу отримала команда ліцею №3 м. Хмільника.

Переможці команд спортивних змагань відзначені кубком та дипломами, спортсмени – грамотами.

Фото – Відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради та адміністрації ліцею №3.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *