Учень Калинівського ліцею №1 Олександр Калінчук – призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Про це інформують в Калинівській міській раді, передає NEWS Хмільника.
У повідомленні зазначають, що це не перша перемога талановитого ліцеїста. Лише цьогоріч він виборов сім призових місць на обласних олімпіадах: перше місце на олімпіаді з фізики, два других місця – з історії та інформаційно-комунікаційних технологій і чотири третіх – з математики, інформатики, географії та англійської мови.
- Олександр Калінчук посів 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, яка проходила у м. Чернівці в Буковинському ліцеї успішної молоді. Олександр був у складі команди від Вінницької області (учитель Алла Яворська), – йдеться в повідомленні.
Олександру Калінчуку 15 років. Він із захопленням вивчає математику й фізику. Йому подобається читати як художню, так і науково-популярну літературу, уміє вдумливо аналізувати прочитане й ділитися власними роздумами. Особливе місце в його житті посідає поезія. Хлопець має справжній талант до декламування віршів і прозових творів. Захоплюється класичною музикою і творами образотворчого мистецтва.
Вітаємо талановитого юнака і бажаємо йому подальших успіхів на життєвому шляху!