У жителя Вінниччини виявили лічильник, який зупиняв покази механізму через пульт

У жителя Вінниччини виявили лічильник, який зупиняв покази механізму через пульт

Нещодавно на Вінниччині у споживача було виявлено лічильник, який дозволяє зупиняти покази лічильного механізму незалежно від навантаження. Відключення лічильника відбувалось за допомогою пульту дистанційного керування та радіоприймального пристрою дистанційного керування,  вбудованого в лічильник. Про це повідомили в АТ “Вінницяобленерго”, пише NEWS Хмільника.

В компанії АТ “Вінницяобленерго” наголосили, що постійно виявляють факти розкрадання електроенергії. З виявленням крадіжок їм завжди допомагають впоратись досвід працівників та сучасне технічне обладнання. Тож, як зазначають в товаристві, вони знаходять будь-який, навіть найхитріший спосіб викрадення електричної енергії.

  • У споживача було виявлено лічильник, який дозволяє зупиняти покази лічильного механізму незалежно від навантаження. Відключення лічильника відбувалось за допомогою пульту дистанційного керування та радіоприймального пристрою дистанційного керування, вбудованого в лічильник. Враховуючи небажання споживача визнавати обставини порушення, лічильник було відправлено на експертизу до організації, яка має право на її проведення відповідно до законодавства, – йдеться в повідомленні.

Фахівці інституту судових експертиз підтвердили факт втручання в роботу лічильника. В компанії наголосили, що тепер несумлінному споживачеві на додачу до чималого штрафу доведеться відшкодовувати витрати на проведення експертизи.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *