У юних тенісистів з Хмільника – “срібло” Всеукраїнського турніру “Кубок В.М. Корчагіна-2019”

У юних тенісистів з Хмільника – “срібло” Всеукраїнського турніру “Кубок В.М. Корчагіна-2019”

Команда юних тенісистів із міста Хмільника взяла участь у Всеукраїнському рейтинговому турнірі з настільного тенісу «Кубок В.М.Корчагіна – 2019», який проходив у місті Кам’янець-Подільський на базі СК національного університету ім. І.Огієнка. На турнірі  змагалися кращі юні тенісисти України та Молдови.

Наші спортсмени виступали у двох вікових категоріях (2001-2004 р.н., та 2005-2007 р.н.). Кожен представник команди викладався на всі 100 %, щоб досягти бажаного результату. Найкращих результатів досягли дівчата у віковій категорії 2001-2004 р.н.

Зокрема, Алексєєва Наталія, посівши ІІ місце, виборола срібну нагороду. А Попельській Світлані не вистачило одного кроку до бронзи. У результаті почесне ІV місце.

Порадували своєю грою і наші юнаки. Глодний Олександр – IV місце та Даценко Олександр – VI місце у цій же віковій категорії.

Не менш яскраво виступили юнаки та дівчата 2005-2007 р.н.  Даценко Олександр – V місце, Сімаков Максим – XI місце з 34 учасників.  Шемета Софія – V місце, Постоюк Анастасія – VI місце, Постоюк Юлія – VІІІ місце.

У цілому команда ЦДЮТ продемонструвала підготовку і гру, яка сподобалася глядачам.

Юні гравці настільного тенісу, батьки, тренер висловлюють щиру вдячність депутату Вінницької обласної Ради, директору АП НВП «Візит» Миколі Васильовичу Юрчишину за чуйне серце, моральну підтримку та фінансову допомогу юним спортивним талантам.

Текст та фото – М.В.Купрінович, керівник гуртка з настільного тенісу при ЦДЮТ

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *