У Всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2021” за першість боротимуться 102 працівники освіти Вінниччини: серед них і хмільничанка

У Всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2021” за першість боротимуться 102 працівники освіти Вінниччини: серед них і хмільничанка

2 листопада розпочався перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Для участі у ньому зареєструвалися 4012 педагогічних працівників, зокрема, в таких номінаціях:

«Керівник закладу освіти» (489 осіб),

«Математика» (1410 осіб),

«Трудове навчання» (724 особи),

«Українська мова та література» (1389 осіб).

Як повідомив сайт Міністерства освіти та науки України, на цей конкурс подали заявки 102 педагогічних працівники з Вінниччини.

Один з учасників – з Хмільницького району. В списку учасників конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Математика»  зареєстрована Мельник Тетяна Олександрівна з комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів села Голодьки» Хмільницької районної ради. Хмільниччина вболіватиме за перемогу нашої педагогині,  а працівники редакції NEWS Хмільника бажають успіхів у досягненні цілей.

Списки учасників першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» розміщені на сайті МОН.

Три конкурсні випробування першого туру проходитимуть дистанційно. Одне із завдань – вміння організовувати освітній процес у дистанційному форматі.

Фінал конкурсу заплановано на квітень 2021 року. У кожній номінації змагатимуться 25 вчителів з усіх областей України.

Відтак, у Всеукраїнському конкурсі будуть змагатись 46 вчителів математики Вінниччини, 39 викладачів української мови та літератури, 17 вчителів трудового навчання та 4 керівники закладів освіти Вінницької області.

Джерело – сайт Вінницької ОДА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *