У Вінницю привезли знищену техніку окупантів, яку передали бійці Калинівського полку імені Івана Богуна

У Вінницю привезли знищену техніку окупантів, яку передали бійці Калинівського полку імені Івана Богуна

Вчора у центр Вінниці почали завозити знищену Збройними Силами України військову техніку. Залишки ворожих бойових машин розвантажили на Європейській площі, але сьогодні місце її дислокації змінили. 

Знищені бойові машини привезли з-під Бучі та Ірпеня, її зможуть побачити всі вінничани та гості міста. Це відкрита інсталяція,  в якій закладено кілька змістів. В першу чергу – свідчення злочинів Путінської Росії. Символічна й локація – Європейська площа, адже Україна – це Європа, де українці борються за свій вибір. Також – знак нескореності і перемоги: як українці знищили ці бойові машини, так і знищать ворога.

  • Ось що собою являє військова техніка «другої армії світу», коли її знищують українські захисники. Спалені в Ірпені і Бучі бойові машини росіян передали до Вінниці бійці Калинівського 8-ого полку оперативного призначення імені Івана Богуна. Сьогодні ця своєрідна інсталяція з решток руZZкої техніки – не музейний експонат. Війна – поруч, ми повинні це усвідомлювати.
    Ми маємо тримати героїчну оборону і згуртуватися заради перемоги – на всіх фронтах, кожен на своєму місці.
    Тоді в брухт перетвориться не тільки ворожа техніка, а й увесь їхній руський мір з рашистькою ідеологією.
    Разом ми сильні і єдині. Разом – до Перемоги!  Все буде Україна!, – написав у Телеграмі міський голова Сергій Моргунов.

Як повідомили у Вінницькій міській раді, сьогодні знищену російську техніку, яка тимчасово демонструвалася на Європейській площі, перевезено на зберігання до Історико-меморіального комплексу пам’яті жертв нацизму – філії Вінницького обласного краєзнавчого музею. В подальшому вона стане частиною експозиції новоствореного Музею Мужніх, в якому зокрема і висвітлюватимуться події сучасної російсько-української війни від 2014 року.

Фото – Вінницька міська рада.

Відео – Vinbazar.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *