У “Вінницяобленерго” боржників попередили про відключення світла

У “Вінницяобленерго” боржників попередили про відключення світла

У компанії “Вінницяобленерго” громадян-боржників попередили про відключення електроенергії. Це пов’язано зі зняттям мораторію на припинення надання житлово-комунальних послуг.

  • Міністерство енергетики України своїм наказом від 10.10.2023 за №307 відмінило дію іншого свого Наказу від 13 квітня 2022 року N 148, що забороняв та забезпечував особливі вимоги щодо відключення учасникам роздрібного ринку електроенергії, які ведуть ліцензовану діяльність на території України, в частині заборони відключення споживачів, без погодження відповідної військової адміністрації на адміністративній території розташування об’єктів споживачів, які відносяться до «критичної інфраструктури»,йдеться в повідомленні.

Зокрема, у разі несплати або сплати за електроенергію у неповному обсязі населенням, яке проживає в неокупованих територіях та територіях, на яких не ведуться активні бойові дії, можливо здійснювати відключення електропостачання.

  • У разі невиконання договірних зобов’язань АТ “Вінницяобленерго” як оператор системи розподілу змушене буде провести відключення електропостачання, – наголосили в компанії.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *