У Вінниці збудують найбільший в світі завод з виробництва гірськолижного обладнання

У Вінниці збудують найбільший в світі завод з виробництва гірськолижного обладнання

Саме 17 січня Державна інспекція архітектури та містобудування України видала дозвіл на будівництво заводу з виготовлення спортивного обладнання у Вінниці. Площа будівель заводу становитиме майже 50 тисяч кв. м. Тут виготовлятимуть спорядження для зимових видів спорту, а саме лижі, лижні черевики та лижні кріплення. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов, пише NEWS Хмільника.

Очільник області наголосив, що поява заводу забезпечить створення нових робочих місць та сприятиме розвитку економіки.

Завод будуватиме відома австрійська компанія, що виробляє різноманітне спортивне обладнання та екіпіровку. ЇЇ заводи розташовані в Австрії, Китаї, Чехії, а продукція представлена у десятках країн світу.

Український підприємець і громадський діяч, президент UBC Group Ігор Гуменний повідомив радісну звістку на своїй фейсбук-сторінці: “ДІАМ видала дозвіл на будівництво заводу HEAD. Це буде найбільший у світі завод з виробництва гірськолижного обладнання. Нульовий цикл завершиться до березня, а саме будівництво, за планом, УБК (UBC) має завершити до серпня. Далі – інженерна робота: встановлення нового обладнання та релокація (від ред. релокація – переміщення) частини європейських потужностей. Завод розпочне виробництво у 2023 році.”

Відповідно до проекту, будівля заводу складатиметься із виробничих приміщень, складських приміщень, адміністративно-побутового корпусу, швейного цеху. У самому виробничому корпусі планується цех виготовлення лиж, цех виготовлення черевиків, цех виготовлення кріплень, склади сировини та готової продукції, енергетичні приміщення, санітарно-побутові приміщення тощо.

Проектувальником і генпідрядником в будівництві заводу компанії HEAD у Вінниці є українська компанія UBC Engineering, яка є частиною холдингу UBC Group.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *